Icana.ir
fa

اقتصاد ایران هنوز نمره 20 نگرفته است

شهباز حسن‌پور بیگلری با بیان این که کشور ما هنوز در میان 20 اقتصاد برتر دنیا قرار نگرفته است، گفت: رسیدن به این رتبه اقتصادی کار چندان سختی نیست و فقط نیاز به همت و تلاش مسوولان و مردم دارد.2/15/2012 11:05:00 AM2/15/2012 11:05:00 AMIcana00http://media.icana.ir//image/2011/11/13767_orig.jpg Icana
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
حسن‌پور بیگلری:

اقتصاد ایران هنوز نمره 20 نگرفته است

سرویس اقتصادی
شهباز حسن‌پور بیگلری با بیان این که کشور ما هنوز در میان 20 اقتصاد برتر دنیا قرار نگرفته است، گفت: رسیدن به این رتبه اقتصادی کار چندان سختی نیست و فقط نیاز به همت و تلاش مسوولان و مردم دارد.
چهارشنبه 26 بهمن 1390 ساعت 13:37
اقتصاد ایران هنوز نمره 20 نگرفته است
اقتصاد ایران هنوز نمره 20 نگرفته است شهباز حسن‌پور بیگلری با بیان این که کشور ما هنوز در میان 20 اقتصاد برتر دنیا قرار نگرفته است، گفت: رسیدن به این رتبه اقتصادی کار چندان سختی نیست و فقط نیاز به همت و تلاش مسوولان و مردم دارد. http://media.icana.ir//image/2011/11/13767_orig.jpg اقتصاد,ایران,هنوز,نمره,20,نگرفته,است Icana

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در واکنش به سخنان اخیر وزیرصنعت، معدن و تجارت مبنی بر این که ایران جزو 20 اقتصاد برتر دنیاست، گفت: در سال 1404 کشور ما باید به رتبه اول اقتصادی، فرهنگی و سیاسی منطقه تبدیل شود و این اتفاق رخ نخواهد داد مگر این که در بخش صنعت و معدن و نفت شاهد تحولات عظیمی باشیم.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی افزود: در سالهای اخیر اتفاقات خوبی در بخش‌های صنعت و معدن و نفت رخ داده و شاهد مشارکت خوب مردم در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها هستیم و این موضوع نویدبخش آن است که در صورت همت و تلاش مضاعف می‌توانیم رتبه خوبی از نظر اقتصادی کسب کنیم.

وی با بیان این که سخنان وزیر صنعت، معدن و تجارت با واقعیات موجود فاصله دارد، اظهار داشت: برای این که کشور ما در رده 20 اقتصاد برتر دنیا قرار بگیرد باید پروژه‌های اقتصادی به‌روز و با سرعت بیشتری اجرا شود.

حسن‌پور بیگلری با بیان این که سرمایه صندوق توسعه ملی بالغ بر 30 هزار میلیارد تومان است، تصریح کرد: اگر این سرمایه به تولید تبدیل شود به ارتقای رتبه اقتصادی کشورمان در منطقه و دنیا کمک خواهد کرد.

این نماینده مجلس هشتم گفت: یکی دیگر از راههای کسب رتبه بالای اقتصادی در جهان این است که برنامه پنجم توسعه به دقت اجرا شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس حمایت از بخش تولید و صادرات را در کسب رتبه بالای اقتصادی موثر دانست و گفت: به دنبال اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها باید حمایت بیشتری از بخش تولید صورت می‌گرفت که متاسفانه هنوز اقدامی در این زمینه انجام نشده است و این موضوع نگرانی‌هایی را ایجاد می‌کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Powerd By : Tasvirnet
PC