هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده مردم یزد:

حضور اپوزیسیون در الجنادریه محکی برای صداقتشان است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده اصلاح‌طلب مردم یزد در تحلیل حضور اپوزیسیون خارج‌نشین در جشنواره الجنادریه که با حضور شاه سعودی برگزار شد،گفت:حضور اپوزیسیون خارج‌نشین در این مراسم محکی برای صداقت افرادی است که در ظاهر از آزادی و دموکراسی دم می‌زنند اما در عمل راه دیگری می‌روند.
چهارشنبه 26 بهمن 1390 ساعت 13:31
حضور اپوزیسیون در الجنادریه محکی برای صداقتشان است نماینده اصلاح‌طلب مردم یزد در تحلیل حضور اپوزیسیون خارج‌نشین در جشنواره الجنادریه که با حضور شاه سعودی برگزار شد،گفت:حضور اپوزیسیون خارج‌نشین در این مراسم محکی برای صداقت افرادی است که در ظاهر از آزادی و دموکراسی دم می‌زنند اما در عمل راه دیگری می‌روند. http://cdn.icana.ir/d/019/679.jpg حضور,اپوزیسیون,در,الجنادریه,محکی,برای,صداقتشان,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علی اکبر اولیاء درباره خبر حضور عطاءالله مهاجرانی و دیگر عناصر ضد انقلاب در بیست و هفتمین جشنواره میراث فرهنگی عربستان که با حضور پادشاه این کشور برگزار شد، به مهرگفت:کسی که سراغ پادشاه عربستان برود خیلی آدم بدبختی است؛چون حکومت عربستان دست نشانده آمریکا است و همچنین پائین‌ترین کشوری که از نظر شاخص‌های دموکراسی می‌توان تعریف کرد،عربستان است.

نماینده اصلاح‌طلب مجلس هشتم اضافه کرد:البته با گسترش موج بیداری اسلامی در کشورهای عربی،عربستان سعودی هم درامان نخواهد ماند و به زودی با موج حضور بیدار مردم مواجه می‌شود.
وی خاطرنشان کرد:حضور اپوزیسیون خارج‌نشین دراین مراسم محکی برای صداقت افرادی است که در ظاهر از آزادی و دموکراسی دم می‌زنند اما در عمل راه دیگری می‌رود.
گفتنی است؛عطاءالله مهاجرانی، اردشیر امیر ارجمند و علیرضا نوری‌زاده ازجمله اعضای اپوزیسیون خارج‌نشین جمهوری اسلامی بودند که در روزهای اخیر در بیست و هفتمین جشنواره میراث فرهنگی عربستان که با حضور پادشاه این کشور برگزار شد حضوریافتد./
 
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000