هدر اصلی
1390/11/26 13:31:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم یزد:

حضور اپوزیسیون در الجنادریه محکی برای صداقتشان است

نماینده اصلاح‌طلب مردم یزد در تحلیل حضور اپوزیسیون خارج‌نشین در جشنواره الجنادریه که با حضور شاه سعودی برگزار شد،گفت:حضور اپوزیسیون خارج‌نشین در این مراسم محکی برای صداقت افرادی است که در ظاهر از آزادی و دموکراسی دم می‌زنند اما در عمل راه دیگری می‌روند.
حضور اپوزیسیون در الجنادریه محکی برای صداقتشان است نماینده اصلاح‌طلب مردم یزد در تحلیل حضور اپوزیسیون خارج‌نشین در جشنواره الجنادریه که با حضور شاه سعودی برگزار شد،گفت:حضور اپوزیسیون خارج‌نشین در این مراسم محکی برای صداقت افرادی است که در ظاهر از آزادی و دموکراسی دم می‌زنند اما در عمل راه دیگری می‌روند. https://cdn.icana.ir/d/019/679.jpg حضور,اپوزیسیون,در,الجنادریه,محکی,برای,صداقتشان,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علی اکبر اولیاء درباره خبر حضور عطاءالله مهاجرانی و دیگر عناصر ضد انقلاب در بیست و هفتمین جشنواره میراث فرهنگی عربستان که با حضور پادشاه این کشور برگزار شد، به مهرگفت:کسی که سراغ پادشاه عربستان برود خیلی آدم بدبختی است؛چون حکومت عربستان دست نشانده آمریکا است و همچنین پائین‌ترین کشوری که از نظر شاخص‌های دموکراسی می‌توان تعریف کرد،عربستان است.

نماینده اصلاح‌طلب مجلس هشتم اضافه کرد:البته با گسترش موج بیداری اسلامی در کشورهای عربی،عربستان سعودی هم درامان نخواهد ماند و به زودی با موج حضور بیدار مردم مواجه می‌شود.
وی خاطرنشان کرد:حضور اپوزیسیون خارج‌نشین دراین مراسم محکی برای صداقت افرادی است که در ظاهر از آزادی و دموکراسی دم می‌زنند اما در عمل راه دیگری می‌رود.
گفتنی است؛عطاءالله مهاجرانی، اردشیر امیر ارجمند و علیرضا نوری‌زاده ازجمله اعضای اپوزیسیون خارج‌نشین جمهوری اسلامی بودند که در روزهای اخیر در بیست و هفتمین جشنواره میراث فرهنگی عربستان که با حضور پادشاه این کشور برگزار شد حضوریافتد./
 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet