هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بادامچیان:

ما تابع نظرات آیت‌الله مهدوی کنی هستیم

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، معتقد است که ارایه یک فهرست واحد با محوریت جامعتین بهترین مدل حضور اصولگرایان در انتخابات است.
چهارشنبه 26 بهمن 1390 ساعت 14:42
ما تابع نظرات آیت‌الله مهدوی کنی هستیم نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، معتقد است که ارایه یک فهرست واحد با محوریت جامعتین بهترین مدل حضور اصولگرایان در انتخابات است. http://cdn.icana.ir/d/019/229.jpg ما,تابع,نظرات,آیت‌الله,مهدوی,کنی,هستیم Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛اسدالله بادامچیان به ایسنا گفت:سیاست کلی اصولگرایان همچنان ارایه یک فهرست واحد انتخاباتی است؛اما این احتمال هم وجود دارد که در کنار آن،بعضی از فهرست‌های دیگرهم ارایه شود.

بادامچیان با تاکید به اینکه درکل ما تابع نظرات آیت‌الله مهدوی کنی هستیم درعین حال به خروج برخی افراد از لیست اصولگرایان اشاره کرد و گفت:به هرصورت از یک فهرست بیش از 70 نفره باید 30 نفر انتخاب شوند و به حمد‌الله دراصولگرایان نیز تراکم افراد شایسته و شخصیت‌های اثرگذار وجود دارد که به ناچار عده‌ای از این لیست انتخاب و عده‌ای بیرون می‌مانند.

قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد:درجریان این انتخابات به هر صورت انگیزه‌های فکری،سیاسی و سلیقه‌ای تاثیرگذار است،اما درکلان این موضوع ما ناگزیربه انتخاب 30 نفر ازمیان افراد متعدد اصولگرا هستیم و طبیعتا عده‌ای در این لیست جا نمی گیرند./

 

انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000