هدر اصلی
1390/11/26 12:00:48
سرویس سیاسی
با انتشار نامه‌ای از سوی دفتر رئیس کمیسیون اصل 90؛

رد صلاحیت نکونام تکذیب شد

حجت‌الاسلام محمدابراهیم نکونام رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با انتشار نامه‌ای اخبار منتشر شده مبنی بر رد صلاحیتش را تکذیب کرد.
رد صلاحیت نکونام تکذیب شد حجت‌الاسلام محمدابراهیم نکونام رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با انتشار نامه‌ای اخبار منتشر شده مبنی بر رد صلاحیتش را تکذیب کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/13469.jpg رد,صلاحیت,نکونام,تکذیب,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دفتر رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با انتشار نامه ای اخبار منتشره در برخی سایت‌های خبری مبنی بر رد صلاحیتش را تکذیب کرد.

متن این نامه به شرح زیر است: در پی درج خبر رد صلاحیت حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین جناب آقای نکونام نماینده مردم گلپایگان و خوانسار و رئیس کمیسیون اصل 90 در خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های کثیرالانتشار بدین وسیله عین نامه شماره 1026/5/2 مورخ 6/11/ فرمانداری شهرستان گلپایگان (مرکز حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار) دایر بر تایید نظر هیئت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه از ناحیه هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات مبنی بر تایید صلاحیت ایشان جهت حضور در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقدیم می گردد.

در این نامه آمده است:  از آنجایی که جناب آقای نکونام در پی بیماری قلبی رسماً انصراف خود را در مورخه 16/11/1390 تقدیم شورای محترم نگهبان نموده‌اند، خواهشمند است با توجه به موضوع یاد شده دستور فرمایید مراتب به صورت مکتوب در خبرگزاری‌ها و جراید کثیرالانتشار انعکاس داده شود.

متن نامه تایید صلاحیت رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، به شرح زیر است:

جناب آقای محمد ابراهیم نکونام فرزند قنبرعلی، داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار

سلام علیکم

احتراما به آگاهی می‌رساند که هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات، نظر هیئت اجرایی این مرکز حوزه انتخابیه دائر بر واجد شرایط بودن شما را مورد تأیید قرار داد.

بدیهی است فعالیت‌های تبلیغات انتخاباتی نامزدها پس از اعلام نظر قطعی شورای نگهبان رسماً از تاریخی که اسامی ایشان توسط این فرمانداری انتشار خواهد یافت، آغاز خواهد گردید.

حسین صمدانی - فرماندار شهرستان گلپایگان مرکز حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet