هدر اصلی
1390/11/26 15:56:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

رژیم‌صهیونیستی به‌دنبال ترمیم چهره منفور خود در جهان است

نایب رئیس اول کمیسیون سیاست خارجی مجلس تأکید کرد که رژیم صهیونیستی با زدن اتهام به ایران مبنی بر دست داشتن در انفجار سفارتخانه این رژیم در تایلند به دنبال ترمیم چهره منفور خود در منطقه و بین‌الملل است.
رژیم‌صهیونیستی به‌دنبال ترمیم چهره منفور خود در جهان است نایب رئیس اول کمیسیون سیاست خارجی مجلس تأکید کرد که رژیم صهیونیستی با زدن اتهام به ایران مبنی بر دست داشتن در انفجار سفارتخانه این رژیم در تایلند به دنبال ترمیم چهره منفور خود در منطقه و بین‌الملل است. https://cdn.icana.ir/d/019/2259.jpg رژیم‌صهیونیستی,به‌دنبال,ترمیم,چهره,منفور,خود,در,جهان,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران و نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادعای رژیم غاصب صهیونیستی مبنی بر دست داشتن جمهوری اسلامی ایران در انفجار سفارتخانه این رژیم در بانکوک تایلند را موضوعی واهی و مضحک دانست.

وی به فارس گفت:رژیم غاصب صهیونیستی برای مظلوم‌نمایی و برای آنکه جایگاه خودش را در سطح بین‌الملل ترمیم کند، دست به بیان چنین اتهامی علیه جمهوری اسلامی ایران زده است تا چهره این رژیم که هم‌اکنون در جهان بسیار منفور است، قدری ترمیم شود و ایران را در مظان تروریست بودن قرار دهد.

نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه تأکید کرد:این اظهارات مستکبران و رژیم صهیونیستی به دنبال همان سخنان واهی است که چند وقت پیش مطرح شد که ایران به دنبال ترور سفیر عربستان در واشنگتن بوده است، بنابراین این مسائل موضوعات تازه‌ای نیست.

وی با ذکر این نکته که خود جمهوری اسلامی ایران همواره قربانی تروریست بوده است، خاطرنشان کرد: چندین هزار نفر در جمهوری اسلامی ایران از رئیس‌جمهور شهید رجایی گرفته تا پایین‌ترین رده تاکنون قربانی تروریست شده‌اند، بنابراین قطعاً و یقیناً جمهوری اسلامی ایران دست به چنین کاری نمی‌زند.

اسماعیل کوثری برهمین اساس یادآورشد:باید دانست که چهره منفورصهیونیست‌های اشغالگر و اینکه این رژیم غاصب جنایتکار چه جنایاتی تاکنون در جهان انجام داده است، در چند سال گذشته با آگاهی‌بخشی که در سطح منطقه و بین‌الملل انجام شده ‌است‌.

وی اضافه کرد:احتمال دارد برخی افراد درخود تایلند به خاطر نفرتی که نسبت این رژیم پیدا کردند، دست به چنین کاری زده باشند اما جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه دست به ترور نمی‌زند.

این نماینده مردم تهران در مجلس هشتم همچنین گفت:ازسوی دیگر با توجه به پیش‌رو بودن انتخابات مجلس نهم، استکبار جهانی و رژیم اشغالگر صهیونیستی به دنبال آن هستند تا فضا را به گونه‌ای متشنج کنند که جایگاه جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین‌الملل در سطح پایین‌تر قرار گیرد و مردم نسبت به مسئولین و نظام بی‌اعتماد شوند در حالی که ملت بزرگ ایران آگاهانه در 33 سال گذشته نشان دادند که فریب این سخنان واهی را نمی‌خورند و انشاءالله انتخابات مجلس نهم با حضور حداکثری ملت پای صندوق‌های رأی برگزار و مجلس نهم با حضور نمایندگان خدوم ملت و ولایی تشکیل خواهد شد./

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet