هدر اصلی
1390/11/26 13:13:51
سرویس اقتصادی
نورا:

برخورد قاطع دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی صیانت از حیثیت نظام است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس هشتم رسیدگی به پرونده فساد اقتصادی و مجازات مفسدان این پرونده را خواسته مردم، مجلس و رهبری توصیف و تصریح کرد: متخلفان در هر پست و مقامی که هستند در صورتی که در این پرونده دست دارند، باید به سزای اعمال خود برسند.
برخورد قاطع دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی صیانت از حیثیت نظام است عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس هشتم رسیدگی به پرونده فساد اقتصادی و مجازات مفسدان این پرونده را خواسته مردم، مجلس و رهبری توصیف و تصریح کرد: متخلفان در هر پست و مقامی که هستند در صورتی که در این پرونده دست دارند، باید به سزای اعمال خود برسند. https://cdn.icana.ir/d/019/9655.jpg برخورد,قاطع,دستگاه,قضا,با,مفسدان,اقتصادی,صیانت,از,حیثیت,نظام,است Icana

عباسعلی نورا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: رسیدگی کامل به ابعاد مختلف پرونده فساد مالی اخیر مطالبه قطعی مردم، نمایندگان مجلس و مقام معظم رهبری است و قوه قضاییه باید در رسیدگی و اعلام مجازات مفسدان اقتصادی تسریع کند.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از تلاش های قوه قضاییه و تیم رسیدگی به پرونده مالی اخیر افزود: قوه قضاییه با وجود تمامی فشارهایی که بر خود دارد ، قاطعانه در راه رسیدگی به این پرونده تلاش می کند تا راه بر هرگونه حاشیه سازی از جانب دستگاه های تبلیغاتی غرب بسته شود و اثبات شود اگر در نظام جمهوری اسلامی فساد اقتصادی و یا هر نوع خلل دیگری در جریان امور کشور ایجاد شود ،نهاد قضایی نظام با آن برخورد قاطع خواهد کرد.

وی ادامه داد:مجلس شورای اسلامی انتظار دارد تا  با مفسدان این پرونده در اسرع وقت برخورد جدی قضایی صورت گیرد و متخلفان در هر پست و مقامی در صورتی که در این پرونده دست دارند باید به سزای اعمال خود برسند.

نورا با تاکید بر این که کسانی که با حیثیت جمهوری اسلامی بازی کنند هرگز از زیر تیغ مجازات به دور نخواهند ماند، گفت: کسانی که با اهمال ورزی بستر را برای شایعه سازی بیگانگان و دشمنان انقلاب فراهم کردند، شکی نداشته باشند که قوای قضا با قاطعیت آن‌ها را به مجازات خود می‌رساند و تا این موضوع به عنوان یک نشانه تاریخی از عدم مسالمت پذیری نظام جمهوری اسلامی با فساد باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet