سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

رئیس پارلمان عراق نسبت به دخالت خارجی در سوریه هشدار داد

سرویس سیاسی
رئیس پارلمان عراق با انتقاد از موضع‌گیری‌های اخیر کشورهای عربی و غربی در قبال ناآرامی‌های سوریه، نسبت به مداخله بین‌‍المللی در مسئله سوریه هشدار داد.
چهارشنبه 26 بهمن 1390 ساعت 12:31
رئیس پارلمان عراق نسبت به دخالت خارجی در سوریه هشدار داد رئیس پارلمان عراق با انتقاد از موضع‌گیری‌های اخیر کشورهای عربی و غربی در قبال ناآرامی‌های سوریه، نسبت به مداخله بین‌‍المللی در مسئله سوریه هشدار داد. http://cdn.icana.ir/d/019/559.jpg رئیس,پارلمان,عراق,نسبت,به,دخالت,خارجی,در,سوریه,هشدار,داد Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از خبرگزاری فرانسه، «اسامه النجیفی» رئیس پارلمان عراق با صدور بیانیه‌ای دخالت جامعه بین‌المللی در مسائل داخلی سوریه را موجب راه‌افتادن جنگ داخلی در این کشور دانست.

النجیفی طی دیدار با هیئتی از سازمان همکاری‌های اسلامی نگرانی عمیق خود را از اقدامات گروه‌های تروریستی در برخی از مناطق سوریه که منجر به کشته و زخمی شدن ده‌ها نفر از مردم این کشور شده است، اعلام کرد.

وی فعالیت گروه‌های تروریستی در سوریه را «فاجعه‌بار» خواند.

رئیس پارلمان عراق هشدار داد دخالت کشورهای عربی و غربی در مسئله سوریه به تقسیم شدن این کشور به چند بخش منجر می‌شود.

اخیر در راستای کارشکنی‌های اتحادیه عرب، طرح عرب-آمریکایی این اتحادیه در ارتباط با حوادث اخیر سوریه به شورای امنیت سازمان ملل متحد ارائه شد که با وتوی چین و سوریه همراه بود.

نماینده آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل متحد طی بیانیه شدید اللحنی از وتوی چین و روسیه ابراز نگرانی کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000