هدر اصلی
1390/11/26 12:31:18
سرویس سیاسی

رئیس پارلمان عراق نسبت به دخالت خارجی در سوریه هشدار داد

رئیس پارلمان عراق با انتقاد از موضع‌گیری‌های اخیر کشورهای عربی و غربی در قبال ناآرامی‌های سوریه، نسبت به مداخله بین‌‍المللی در مسئله سوریه هشدار داد.
رئیس پارلمان عراق نسبت به دخالت خارجی در سوریه هشدار داد رئیس پارلمان عراق با انتقاد از موضع‌گیری‌های اخیر کشورهای عربی و غربی در قبال ناآرامی‌های سوریه، نسبت به مداخله بین‌‍المللی در مسئله سوریه هشدار داد. https://cdn.icana.ir/d/019/559.jpg رئیس,پارلمان,عراق,نسبت,به,دخالت,خارجی,در,سوریه,هشدار,داد Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از خبرگزاری فرانسه، «اسامه النجیفی» رئیس پارلمان عراق با صدور بیانیه‌ای دخالت جامعه بین‌المللی در مسائل داخلی سوریه را موجب راه‌افتادن جنگ داخلی در این کشور دانست.

النجیفی طی دیدار با هیئتی از سازمان همکاری‌های اسلامی نگرانی عمیق خود را از اقدامات گروه‌های تروریستی در برخی از مناطق سوریه که منجر به کشته و زخمی شدن ده‌ها نفر از مردم این کشور شده است، اعلام کرد.

وی فعالیت گروه‌های تروریستی در سوریه را «فاجعه‌بار» خواند.

رئیس پارلمان عراق هشدار داد دخالت کشورهای عربی و غربی در مسئله سوریه به تقسیم شدن این کشور به چند بخش منجر می‌شود.

اخیر در راستای کارشکنی‌های اتحادیه عرب، طرح عرب-آمریکایی این اتحادیه در ارتباط با حوادث اخیر سوریه به شورای امنیت سازمان ملل متحد ارائه شد که با وتوی چین و سوریه همراه بود.

نماینده آمریکا در شورای امنیت سازمان ملل متحد طی بیانیه شدید اللحنی از وتوی چین و روسیه ابراز نگرانی کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet