هدر اصلی
1390/11/26 12:59:06
سرویس سیاسی
امروز برگزار می‌شود؛

نشست مشترک احزاب پارلمانی با رئیس‌جمهور روسیه

رئیس‌جمهور روسیه امروز –چهارشنبه- با نمایندگان و رهبران احزاب پارلمانی این کشور دیدار و درباره اصلاحات سیاسی در روسیه گفت‌وگو می‌کند.
نشست مشترک احزاب پارلمانی با رئیس‌جمهور روسیه رئیس‌جمهور روسیه امروز –چهارشنبه- با نمایندگان و رهبران احزاب پارلمانی این کشور دیدار و درباره اصلاحات سیاسی در روسیه گفت‌وگو می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/860.jpg نشست,مشترک,احزاب,پارلمانی,با,رئیس‌جمهور,روسیه Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از ریانووستی، «ناتالیا تیماکووا» سخنگوی رئیس‌جمهور روسیه از برگزاری نشست مشترک «دمتری مدودیف» با نمایندگان و رهبران احزاب پارلمانی با هدف گفت‌وگو درباره اصلاحات سیاسی در روسیه خبر داد.

احزاب «روسیه متحد»، «کمونیست»، «لیبرال دموکرات» در این نشست مشترک حضور دارند.

مقام‌های کاخ کرملین در سخنانی با ارائه جزئیات نشست امروز رئیس‌جمهور با احزاب پارلمانی اعلام کردند مدودیف در این جلسه درباره اصلاحات سیاسی پیشنهادی در سخنرانی سالیانه دولت در پارلمان گفت‌وگو می‌کند.

برگزاری انتخابات فرمانداری‌ها و لایحه ثبت‌نام احزاب از دیگر موضوعاتی است که قرار است در جلسه امروز مورد بررسی قرار بگیرد.

مدودیف در سخنرانی سالیانه در پارلمان این کشور، پیشنهاد گسترش اصلاحات لیبرالی شامل انتخاب مستقیم روسای فرمانداری‌ها با برگزاری انتخابات سراسری را مطرح کرده بود.

منابع کاخ کرملین همچنین اعلام کردند مدودیف قصد گفت‌وگو درباره انتخابات بحث‌برانگیز پارلمانی روسیه را ندارد.

نتایج انتخابات پارلمانی گذشته روسیه با ادعاهای درباره بروز تقلب به نفع حزب حاکم روسیه متحد همراه بود که به راه افتادن بزرگترین تظاهرات اعتراض‌آمیز ضد دولتی در این کشور طی چند دهه گذشته منجر شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet