هدر اصلی
1390/11/26 14:46:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدتقی رهبر مطرح کرد؛

مردم ما همواره در آزمون های حمایت از نظام سربلند بیرون آمده اند

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس گفت:مردم همواره در آزمون های گوناگون حمایت از نظام سربلند بیرون آمده و پرشورتر از همیشه در انتخابات شرکت خواهند کرد.
مردم ما همواره در آزمون های حمایت از نظام سربلند بیرون آمده اند عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس گفت:مردم همواره در آزمون های گوناگون حمایت از نظام سربلند بیرون آمده و پرشورتر از همیشه در انتخابات شرکت خواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/10095.jpg مردم,ما,همواره,در,آزمون,های,حمایت,از,نظام,سربلند,بیرون,آمده,اند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر نماینده مردم اصفهان در خانه ملت با اشاره به ضرورت برخورد جدی قضائی با اخلال‌گران در فرآیند انتخابات،به باشگاه خبرنگاران گفت:این برخورد روال قانونی خود را دارد و براساس قوانین و مقررات مربوط به تخلفات انتخاباتی،درصورت گزارش به هیئت های اجرائی و شورای نگهبان،قطعا باید پیگیری و برخورد لازم صورت گیرد.

وی با تاکید براینکه تلاش رسانه‌های معاند و همصدا با جریان فتنه مانند بی بی سی تاثیری درحضور پرشور مردم در انتخابات مجلس نخواهد داشت،افزود:مردم همواره در آزمون های گوناگون حمایت از نظام سربلند بیرون آمده و بدون کوچکترین توجهی به تلاش‌های مذبوحانه بدخواهان جمهوری اسلامی پرشورتر از همیشه در انتخابات شرکت خواهند کرد.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس با تاکید بر تعهد و علاقمندی ملت ایران به نظام جمهوری اسلامی و بی‌فایده بودن تلاش جریانهای فاسد و ضدانقلاب برای القای یأس و سردی در انتخابات و اخلال در آن گفت: ممکن است جریانات فاسدی که از بیرون هدایت می شوند،قصد اخلال گری در انتخابات خانه ملت را داشته باشند؛اما این اقدامات همچون گذشته بی اثر خواهد بود و مردم،مطابق معمول آنرا خنثی خواهند کرد.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet