هدر اصلی
1390/11/26 18:42:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
افتخاری:

این اقدام نوری‌زاده و مهاجرانی دستشان را بیش از گذشته رو کرد

نماینده مردم تهران در مجلس تأکید کرد:امروز نوری‌زاده و مهاجرانی به دامن کسانی پناه برده‌اند که دست به کشتار و قتل عام ملت‌های مظلوم بحرین و یمن زده‌اند.
این اقدام نوری‌زاده و مهاجرانی دستشان را بیش از گذشته رو کرد نماینده مردم تهران در مجلس تأکید کرد:امروز نوری‌زاده و مهاجرانی به دامن کسانی پناه برده‌اند که دست به کشتار و قتل عام ملت‌های مظلوم بحرین و یمن زده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/1438.jpg این,اقدام,نوری‌زاده,و,مهاجرانی,دستشان,را,بیش,از,گذشته,رو,کرد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛لاله افتخاری نماینده مردم تهران درمجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور نوری‌زاده و مهاجرانی در جشنواره الجنادریه و دریافت مبالغ کلانی از آل‌سعود،به فارس گفت:اینها کسانی بودند که داعیه ایرانی‌ بودن داشتند،ولی غیرت ایرانی در آنها وجود ندارد چراکه به دامن دشمن رفته و کاسه گدایی خود را در مقابل آنها گذاشتند.
وی در ادامه افزود:البته این گونه اقدامات مسبوق به سابقه است؛چراکه در گذشته نه چندان دور نیز گروهک منافقین همین اقدامات را انجام داده و به دامن دشمنان نظام پناهنده شدند تا بتوانند از حمایت‌های حداقلی دشمنان انقلاب اسلامی برخوردار باشند.
نماینده مردم تهران درمجلس تصریح کرد:این اقدام نوری‌زاده و مهاجرانی از یک جهت مثبت بود و آن اینکه دست آنها را بیش از گذشته رو کرد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد:امروز نوری‌زاده و مهاجرانی به دامن کسانی پناه برده‌اند که دست به کشتار و قتل عام ملت‌های مظلوم بحرین و یمن زده‌اند؛در واقع این دست آمریکا و صهیونیسم بین‌الملل است که از آستین آل سعود بیرون آمده است.
وی همچنین تاکید کرد:گدایی مهاجرانی و نوری‌زاده از آل‌سعود آبروی اصلاح‌طلبان را هم برد،چراکه مهاجرانی روزگاری در دولت اصلاحات وزیر فرهنگ و ارشاد بود.البته برخی از اصلاح طلبان معتدل هم در داخل کشور حضور دارند،اما مهاجرانی که روزی وزیر فرهنگ خاتمی بود،وقتی چنین کاری می‌کند،معلوم نیست که احوال بقیه وزرای دولت اصلاحات چگونه است.

افتخاری در پایان تأکید کرد:مهاجرانی ادعا می‌کرد که من مخالف نظام نیستم،بلکه منتقد هستم؛اما پس از اقدام اخیر آنها در گدایی از رژیم سعودی،روشن شد که وی نیز در جهت براندازی نظام اسلامی گام برداشته است./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet