خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/11/26 14:42:25
سرویس اقتصادی
رحیمی‌نسب:

تحریم نفتی موجب تقویت کشور است

رضا رحیمی‌نسب با بیان این که کشورمان یکی از بزرگ‌ترین اعضای کشورهای صادر‌کننده نفت (اوپک) در دنیاست، گفت: با وجود چنین سرمایه‌ای تحریم ایران می‌تواند مشکلات جدی برای قیمت نفت و حامل‌های انرژی در دنیا به‌وجود بیاورد.
تحریم نفتی موجب تقویت کشور است رضا رحیمی‌نسب با بیان این که کشورمان یکی از بزرگ‌ترین اعضای کشورهای صادر‌کننده نفت (اوپک) در دنیاست، گفت: با وجود چنین سرمایه‌ای تحریم ایران می‌تواند مشکلات جدی برای قیمت نفت و حامل‌های انرژی در دنیا به‌وجود بیاورد. https://cdn.icana.ir/d/019/5952.jpg تحریم,نفتی,موجب,تقویت,کشور,است Icana

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تحریم نفتی ایران توسط اتحادیه اروپا گفت: ایران یکی از بزرگترین صادرکنندگان نفت است و از همین رو می‌تواند مشکلاتی را در قیمت نفت و حامل‌های انرژی ایجاد کند.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: غیراز این مسیرهای دیگری نیز پیش روی ایران است که با استفاده از آن می‌تواند نفت خود را با قیمت بالاتری به فروش برساند.

وی با تاکید بر این که ایران می‌تواند تنگه هرمز را ببندد و در این زمینه هیچ تعارفی با کسی ندارد، اظهار داشت: اگر تنگه هرمز بسته شود با توجه به شاخص‌های موجود در عرصه جهانی دود آن در نخستین گام به چشم افرادی خواهد رفت که تحریم‌ها را برنامه‌ریزی کرده‌اند.

رحیمی‌نسب تصریح کرد:حتی می‌توان گفت تحریم‌ها به نوعی موجب تقویت ما نیز خواهد شد چراکه می‌توانیم نفت را با قیمت بالاتری به فروش برسانیم.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: امروز در برخی کشورهای اروپایی اعتراضاتی از بابت افزایش خرید سوخت از سوی مردم انجام می‌شود و تحریم نفتی ایران تبعات خوبی برای این کشورها ندارد./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet