هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مبلغی:

فقه در قانون دغدغه جهان اسلام است

سرویس سیاسی
رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی با تاکید اینکه کنفرانس فقه در قانون باید در آینده نیز ادامه یابد، گفت: فقه در قانون دغدغه جهان اسلام است.
چهارشنبه 26 بهمن 1390 ساعت 18:18
فقه در قانون دغدغه جهان اسلام است رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی با تاکید اینکه کنفرانس فقه در قانون باید در آینده نیز ادامه یابد، گفت: فقه در قانون دغدغه جهان اسلام است. http://cdn.icana.ir/d/019/4952.jpg فقه,در,قانون,دغدغه,جهان,اسلام,است Icana

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت از قم؛ احمد مبلغی رئیس مرکز تحقیقات اسلامی مجلس شورای اسلامی در کنفرانس فقه و قانون ضمن تشکر از برگزارکنندگان کنفرانس، از حضور اصحاب مقالات، شخصیت‌های خارجی، علما و دانشمندان در کنفرانس تشکر کرد.

وی از حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و امام جمعه شهر قم تشکر ویژه کرد و گفت: پس از ریاست علی لاریجانی در مجلس شورای اسلامی رابطه حوزه و مجلس دچار تحولی بزرگ شد.

مبلغی افزود: با توجه به اینکه فقه در قانون دغدغه تمام جهان اسلام است، این کنفرانس آغازکننده راهی برای دینی شدن قوانین است و چنین گردهمایی‌هایی در آینده نیز ادامه دارد.

وی یادآور شد: در کنفرانس فقه و قانون که در مدت 2 روز برگزار می‌شود، نشست‌هایی تخصصی با عنوان مباحث توصیفی و تحلیلی ورود به بحث رابطه فقه و قانون، فرضیه و پیشنهادها، فقه و رابطه آن با حوزه‌های خاص قانون و راه‌های سامان‌بخشی به رابطه فقه و قانون برگزار می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار