هدر اصلی
1390/11/26 18:45:53
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عباسپور:

لیست جبهه صدای ملت قطعی نشده است

عضو جبهه صدای ملت گفت: لیست این جبهه در راستای ورود به انتخابات مجلس نهم هنوز تکمیل نشده است.
لیست جبهه صدای ملت قطعی نشده است عضو جبهه صدای ملت گفت: لیست این جبهه در راستای ورود به انتخابات مجلس نهم هنوز تکمیل نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/987.jpg لیست,جبهه,صدای,ملت,قطعی,نشده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علی عباسپور عضو جبهه صدای ملت به باشگاه خبرنگاران گفت:‌این تشکل سیاسی در ابتدا با عنوان منتقدین دولت دهم وارد عرصه انتخاباتی مجلس نهم شد اما از آنجایی که این عنوان تنها به مقطع زمانی خاصی مربوط می‌شد تغییر نام داده و صدای ملت جایگزین این عنوان شد.

وی افزود: این جبهه با هدف عقل‌گرایی،‌قانون‌مداری،‌مبارزه با حرمت‌شکنی و تلاش برای حفظ منافع ملی و مردم تشکیل شده است و امید است بتواند در زیر سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را در مجلس نهم پیگیری کند.

عباسپور خاطرنشان کرد:‌برقراری آزادی بیان و عدالت از مهمترین محورهایی است که در جبهه صدای ملت به آن پرداخته خواهد شد و کسانی که در لیست این جبهه قرار می گیرد بایستی با قانون‌گرایی در راستای احقاق حقوق مردم عمل کنند.

وی اظهار داشت:‌تشکل‌ها و اشخاص بسیاری در سراسر کشور خواهان حضو ردر لیست جبهه صدای ملت هستند لذا اعضای جبهه در صدد هستند با بررسی های دقیق بتوانند چهره‌های شاخصی را برای حضور در انتخابات مجلس نهم معرفی کنند تا طبق فرمایشات مقام معظم رهبری انتخابات مجلس نهم در فضای رقابتی و باشکوه برگزار شود./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet