روز مجلس
1390/11/28 10:02:01
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگوی صدای ملت مطرح کرد:

نگاهمان را برای حضور افراد در فهرست "صدای ملت" جامع تر کرده ایم

نماینده اصولگرای مجلس گفت:نماینده ای که چون دولت در حوزه انتخابیه اش راه و جاده نساخته، شده منتقد دولت،فرد شایسته ای برای لیست منتقدین دولت نیست؛ ما چارچوب ها و اصولی داریم.
نگاهمان را برای حضور افراد در فهرست "صدای ملت" جامع تر کرده ایم نماینده اصولگرای مجلس گفت:نماینده ای که چون دولت در حوزه انتخابیه اش راه و جاده نساخته، شده منتقد دولت،فرد شایسته ای برای لیست منتقدین دولت نیست؛ ما چارچوب ها و اصولی داریم. https://cdn.icana.ir/d/019/16152.jpg نگاهمان,را,برای,حضور,افراد,در,فهرست,"صدای,ملت",جامع,تر,کرده,ایم Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛حمیدرضا کاتوزیان سخنگوی جبهه انتخاباتی منتقدان دولت که با نام «صدای ملت» در انتخابات شرکت می کنند،به اعتدال گفت: بحث ارائه لیست مشترک با اصلاح طلبان از سوی منتقدان دولت خیلی بعید است،اما در مورد اینکه بعضی گروه ها بخواهند ما را در لیست خود قرار دهند، منعی نمی بینیم؛تمام گروهایی که ما آنها را بشناسیم و سوابق و کارنامه مثبت و خوبی داشته باشند مشکلی نداریم که در لیستشان باشیم.
نماینده اصولگرای مجالس هفتم و هشتم ادامه داد:چون ما از نظر مالی و امکانات،محدودیت داریم ؛ شماره حسابی اعلام کرده ایم که اگر مردم بخواهند کمک مالی داشته باشند،به این حساب پول واریز کنند.

"منتقدان دولت که با فهرست صدای ملت به صحنه انتخابات وارد می شوند، با انتشار اطلاعیه ای ضمن استقبال از حمایت ها و کمکهای معنوی  مردم ، شماره حسابی را برای تامین هزینه های تبلیغاتی اعلام کرده و از مردم متدین و انقلابی خواسته است با مراجعه به شعب بانک ملی ایران به شماره حساب 0108395300004 این بانک کمک های نقدی خود را واریز کنند.در صورت جمع آوری کمک های مردمی بیش از نیاز، باقی مانده آن صرف امور خیریه از جمله آزادی زندانیان دیه خواهد شد."

کاتوزیان درخصوص تغییر نام لیست متبوع خود از منتقدین دولت به صدای ملت هم گفت:اسم فهرست  را گذاشته ایم «صدای ملت» چرا که دیدیم صرف منتقد دولت بودن کفایت نمی کند و باید فراگیر باشد و باید برای مجلس آینده برنامه داشته باشیم؛ این برنامه نگاه جامع تری می طلبد تا بگوییم کسی به دولت انتقاد دارد.

وی ادامه داد:نماینده ای که چون دولت در حوزه انتخابیه اش راه و جاده نساخته ،شده منتقد دولت، فرد شایسته ای برای لیست منتقدین دولت نیست؛ما چارچوب ها و اصولی داریم که براساس این معیارها و چارچوب ها و شاخص ها می گوییم باید حکمرانی خوب اینگونه انجام شود و قوه مجریه چه وظایفی دارد.

کاتوزیان گفت:معیارهایمان به گونه ای است که مردم احساس کنند دارند رشد پیدا می کنند؛کشور توسعه می یابد و سطح کیفیت زندگی آنها ارتقا می یابد و شرایط زندگی راحت می شود؛وقتی دولت این وظایف را انجام ندهد، ما منتقد دولت می شویم؛بنابراین ما این شاخص ها برایمان معیار و ملاک است.کسی که در لیست جبهه متحد است و منتقد دولت است،لزوما کسی نیست که در لیست ما جای بگیرد و ما نگاهمان را برای افرادی که قرار است در لیست باشند جامع تر کرده ایم.
وی خاطرنشان کرد:متاسفانه بخشی از دوستان که نگاهی جزیی نگر دارند،مساله آنها فقط ریاست مجلس نهم است،اما مسایلی که در کشور اتفاق می افتد خیلی فراتر از تعیین ریاست مجلس است و مردمان کشور مشکلات زیادی در ابعاد سیاسی،اجتماعی و اقتصادی تحمل می کنند.
کاتوزیان گفت:ما باید فکر کنیم چگونه این مشکلات زیاد را حل کنیم؛ریاست مجلس مشکل دوم است،فرعی است و اصلی نیست.

حمیدرضاکاتوزیان در خاتمه گفت:منتقدان دولت با ارائه فهرست "صدای ملت" تلاش دارند تا با معرفی نامزد‎های شایسته و توانمند به مردم، مقدمات تشکیل مجلسی قوی با حضور نیروهای شایسته و کارآمد که اراده ای در پاسداشت قانون داشته باشند فراهم آورند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet