هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بروجردی با اشاره به سریال تغییر مدیران استانی در آستانه انتخابات؛

اقدام دولت در عزل و نصب‌ مدیران استانی شبهه برانگیز است

سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم، با بیان اینکه هرگونه اقدامی که افکار عمومی را با شبهه دخالت دولت در انتخابات مواجه کند، اشکال دارد، گفت:عزل و نصب‌های روسای ادارات در آستانه انتخابات که در بروجرد هم اتفاق افتاد، از مصادیق نبایدها است.
جمعه 28 بهمن 1390 ساعت 16:23
اقدام دولت در عزل و نصب‌ مدیران استانی شبهه برانگیز است رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم، با بیان اینکه هرگونه اقدامی که افکار عمومی را با شبهه دخالت دولت در انتخابات مواجه کند، اشکال دارد، گفت:عزل و نصب‌های روسای ادارات در آستانه انتخابات که در بروجرد هم اتفاق افتاد، از مصادیق نبایدها است. http://cdn.icana.ir/d/019/15947.jpg اقدام,دولت,در,عزل,و,نصب‌,مدیران,استانی,شبهه,برانگیز,است Icana

علاء الدین بروجردی در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، عزل فرماندار کوهدشت و رییس ستاد انتخابات این شهر درکمتر از 16 روز مانده به انتخابات را با اهداف انتخاباتی دانست و گفت: هرگونه اقدامی که افکار عمومی را با شبهه دخالت دولت در انتخابات مواجه کند، اشکال دارد.

عزل و نصب‌ها در آستانه انتخابات از مصادیق نبایدها

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای  اسلامی با تاکید بر اینکه  اقدام شبهه برانگیر از سوی دولت در آستانه انتخابات نباید صورت بگیرد، افزود: طبیعتا عزل و نصب‌های روسای ادارات در آستانه انتخابات  که در بروجرد هم  اتفاق افتاد، از مصادیق نبایدها است.

وی، تصریح کرد: البته با تدابیر مسئولین نظام و تجربه ملی درباره انتخابات و علی رغم همه ترفندهای دشمن انشاء الله، انتخابات موفقی در 12 اسفند و بدون مشکلات طراحی شده توسط دشمنان، برگزار خواهد شد.

نمایندگان دولت در شهرستان‌ها، شبهه انتخاباتی ایجاد نکنند

 این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم، تاکید کرد: با وجود همه تجربه نظام از 32 سال انتخابات باشکوه، اما فرمانداران و استانداران نباید با توجه به مسئولیتی که به عنوان بالاترین نماینده دولت در شهرستان‌ها دارند به گونه‌ای عمل کنند که شبهات انتخاباتی ایجاد شود.

 رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم، با بیان اینکه  لازم است  با دقت لازم به گونه‌ای عمل شود که انتخابات موفق و سالمی برگزار شود، تجمع20 هزار نفری مردم کوهدشت مقابل فرمانداری این حوزه را عکس العمل مردم به رفتارهای انتخاباتی دولت دانست و گفت: از هر اقدامی که تعادل روانی مردم را بر هم می زند باید خودداری شود.

 امروز و در پی عزل فرماندار کوهدشت و رییس ستاد انتخابات این شهردرکمتر از 16 روز مانده به انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی و متعاقب آن عزل معاون فرماندار، توسط استاندار لرستان ،بیش از 20 هزار نفر در اعتراض به این تصمیم مقابل فرمانداری این شهر تجمع کردند.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000