هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هدایتخواه:

رقابت سالم انتخاباتی درون خانواده اصولگرایان وجود دارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
یک عضو فراکسیون انقلاب اسلامی حال ولایتمداری و مواضع صریح و شفاف را از مهم‌ترین معیارها و ملاک‌های انتخاب کاندیداهای جبهه اصولگرایی عنوان کرد.
جمعه 28 بهمن 1390 ساعت 17:37
رقابت سالم انتخاباتی درون خانواده اصولگرایان وجود دارد یک عضو فراکسیون انقلاب اسلامی حال ولایتمداری و مواضع صریح و شفاف را از مهم‌ترین معیارها و ملاک‌های انتخاب کاندیداهای جبهه اصولگرایی عنوان کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/2403.jpg رقابت,سالم,انتخاباتی,درون,خانواده,اصولگرایان,وجود,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ستار هدایت‌خواه با بیان اینکه در هرحال حاضر رقابت سالم انتخاباتی درون خانواده اصولگرایان وجود دارد،به ایسنا گفت:البته وجود لیست‌ها، جبهه و گروه‌های مختلف، زمینه حضور همه سلایق را درانتخابات فراهم و به مشارکت حداکثری مردم و شور و حرارت بیشتر انتخابات کمک می‌کند.

وی با اشاره به این‌که مردم بر اساس بررسی و بصیرتی که دارند،انتخاب می‌کنند،تصریح کرد:در واقع با تکثر و تعدد لیست‌ها زمینه‌ انتخاب بهتر فراهم می‌شود، البته لزوما مردم به یک لیست رأی نمی‌دهند و ممکن است از لیست‌های مختلف افرادی را انتخاب کنند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به معیارها و ملاک‌های انتخاب کاندیداهای لیست‌های انتخاباتی اظهارکرد:حداقل در جبهه اصولگرایی؛ ولایت مداری، کار‌آمدی، توانمند برای حضور در مجلس، مقبولیت مردمی و مواضع صریح و شفاف برای گنجاندن افراد در لیست‌ها مورد توجه قرار گرفته است.

هدایت‌خواه،استراتژی جبهه متحد، پایداری، ایستادگی و جریان منتقدان دولت را با یکدیگر در برخی موارد متفاوت دانست و گفت: ارایه چند لیست از سوی این تشکل‌های انتخاباتی نشان می‌دهد که در بعضی موارد تشکیل‌دهندگان این لیست‌ها با هم اختلاف نظر دارند، هرچند که این مسئله به معنی اختلافات اصولی درون جریان اصولگرایی نیست.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000