هدر اصلی
1390/11/29 11:14:22
سرویس سیاسی
حسن غفوری‌فرد:

سیاه‌نمایی، راه کسب محبوبیت نامزدها نیست

نماینده مردم تهران در مجلس هشتم با بیان اینکه سیاه‌نمایی راه کسب محبوبیت نامزدها در انتخابات نیست، گفت: برخی نامزدها سعی دارند با سیاه نمایی از وضع موجود، برای وعده‌های غیرعملی خود توجیهی داشته باشند.
سیاه‌نمایی، راه کسب محبوبیت نامزدها نیست نماینده مردم تهران در مجلس هشتم با بیان اینکه سیاه‌نمایی راه کسب محبوبیت نامزدها در انتخابات نیست، گفت: برخی نامزدها سعی دارند با سیاه نمایی از وضع موجود، برای وعده‌های غیرعملی خود توجیهی داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/13641.jpg سیاه‌نمایی،,راه,کسب,محبوبیت,نامزدها,نیست Icana

حسن غفوری‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره سیاه نمایی‌ از وضع موجود در آستانه انتخابات، گفت: متاسفانه برخی از کاندیداها تلاش می‌کنند با سیاه‌نمایی از وضع موجود، دلایل حضور خود در این دور از انتخابات را ، حل  مشکلات و موانع بزرگ اعلام کنند و اینگونه عنوان می‌کنند که اگر ما در انتخابات شرکت می کنیم تنها به دلیل حل بحران‌های موجود است.

راه کسب محبوبیت توسط نامزدها، سیاه‌نمایی نیست

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راه کسب محبوبیت توسط نامزدها، سیاه‌نمایی نیست، گفت: این کار حتما به ضرر انقلاب، نظام و خود آن کاندیدا تمام خواهد شد.

سیاه نمایی توجیه وعده‌های غیرعملی برخی نامزدها

وی، تصریح کرد: ظاهرا برخی‌ها قصد دارند حضور خود در انتخابات را بزرگتر از آنچه که هست نشان دهند، این افراد مجبور هستند برای اینکه دلیلی درباره بیان وعده‌های غیرعلمی به افراد داشته باشند اول به سیاه‌نمایی روی آورند و در نهایت بگویند اگر ما در انتخابات بیاییم تمام این مشکلات را حل خواهیم کرد.

غفوری فرد عنوان کرد: همه این تلاش‌ها درحالی صورت می گیرد که خود مردم می‌دانند که فلان کاندیدا با چه رویکردی این اهداف را دنبال می کند.

انتخابات، بستر سوء استفاده توطئه گران شده است

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم، با تاکید براینکه انتخابات نشانه اقتدار، محبوبیت و مشروعیت نظام است، تصریح کرد: هرمقداری که شرکت در انتخابات بیشتر باشد، نشانه محبوبیت و اعتماد مردم به نظام است، بنابراین کسانی که به فکر توطئه هستند از  بسترانتخابات استفاده می‌کنند.

امنیتی کردن فضای انتخابات، رویکرد معاندین نظام

وی با بیان اینکه امنیتی کردن فضا قبل ازانتخابات شیوه معاندین نظام و کسانی است که سعی دارند انتخابات را به صحنه رویارویی مردم و نظام تبدیل کنند، گفت: در این راستا سیاه‌نمایی از وضع موجود با هدف دلسرد کردن مردم از حضور در انتخابات دنبال می شود.

نماینده مردم تهران درمجلس هشتم، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در ملاقات با مردم آذربایجان گفت: ایشان تاکید داشتند که مردم با شرکت درانتخابات مشت محکمی را بر دهان دشمن خواهند زد و نیات آنها را غیرعملی خواهند ساخت، ازطرفی رهبری بارها فرموده‌اند که کارهای بسیارخوبی در مملکت انجام شده و درعین حال ضعف‌هایی وجود داشته، یعنی رهبری به عنوان بالاترین مقام حکومتی  اجازه نقد منصفانه را داده اند.

غفوری‌فرد بیکاری و تورم را از جمله نقاط ضعف مملکت دانست و با بیان اینکه شاید بخشی از این مشکلات به دلیل توطئه‌هایی باشد که سال‌ها علیه ایران انجام می گرفته، گفت: درحالی که رهبری منصفانه‌ترین و دقیق‌ترین تحلیل را از وضع موجود دارند و نقد وضع موجود را انجام داده‌اند، دلیلی وجود ندارد که برخی‌ها تنها با بیان نقاط ضعف، سیاه‌نمایی کنند.

مردم متوجه دروغ نامزدها در رابطه با وضع موجود می‌شوند

وی تاکید کرد: نقد منصفانه بهترین کار است و راه هم برای همه باز است، اما حتماً باید از سیاه‌نمایی مخصوصاً درباره انتخابات جلوگیری شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس هشتم، با بیان اینکه بلوغ سیاسی و آگاهی مردم اجازه نخواهد داد که سیاه‌نمایی راه پیروزی نامزدها باشد، تصریح کرد: رعایت این مهم ازسوی مسئولان دولتی نیز اهمیت دارد، هر کسی که به مملکت علاقه‌مند است یا حتی علاقه‌مند نیست، با رعایت انصاف باید نقد منصفانه داشته باشد و بداند مردم متوجه دروغ نامزدها در رابطه با وضع موجود می‌شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet