هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قادری با انتقاد از عدم تخصیص اعتبار برای قانون هدفمندی در بودجه 91:

مجلس بصورت مستقیم برای هدفمندی یارانه‌ها اعتبار اختصاص می‌دهد

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس هشتم، با اعتقاد بر اینکه تایید نهایی بودجه به عهده مجلس است و می‌تواند در آن تغییرات لازم را لحاظ کند، تاکید کرد که اعتبارات مربوط به هدفمندی یارانه‌ها را مجلس در بودجه تخصیص خواهد داد.
شنبه 29 بهمن 1390 ساعت 12:47
مجلس بصورت مستقیم برای هدفمندی یارانه‌ها اعتبار اختصاص می‌دهد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس هشتم، با اعتقاد بر اینکه تایید نهایی بودجه به عهده مجلس است و می‌تواند در آن تغییرات لازم را لحاظ کند، تاکید کرد که اعتبارات مربوط به هدفمندی یارانه‌ها را مجلس در بودجه تخصیص خواهد داد. http://cdn.icana.ir/d/019/13676.jpg مجلس,بصورت,مستقیم,برای,هدفمندی,یارانه‌ها,اعتبار,اختصاص,می‌دهد Icana

جعفر قادری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در ارتباط با اینکه معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی دولت  اعلام کرده که دولت برای اجرای هدفمندی یارانه ها در لایحه بودجه سال آینده اعتباری در نظر نگرفته است و قرار هم نیست دولت لایحه الحاقی به مجلس ارسال کند، افزود: اعتبار مربوط به هدفمندی را در لایحه بودجه اضافه می‌کنیم و خود مجلس، راسا اقدام می‌کند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: متاسفانه دولت درآمدهای حاصل از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها را در لایحه بودجه 91نیاورده و مبالغی که باید به  بخش تولید و صنعت پرداخت شود را نیز مشخص نکرده است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون نظارت و پیگیری اجرای اصل 44 قانون اساسی، با بیان اینکه تایید نهایی بودجه بر عهده مجلس است، تصریح کرد: دولت لایحه بودجه را به مجلس ارائه می‌دهد و مجلس نیز هر کجا که به آن ایرادی داشته باشد، در آن تغییراتی ایجاد و آن را اصلاح می‌کند که این امر درباره عدد و رقم مربوط به درآمد حاصل از هدفمندی نیز همین‌گونه است.

وی در رابطه با اینکه آیا دولت در این زمینه نیز تخلف کرده، اظهار کرد: نمی‌توان به این اقدام،‌ تخلف گفت در صورتی که نگاه سلیقه‌ای وجو دارد؛ اما اگر با قانون انطباق نداشته باشد آن را اصلاح می‌کنیم.

قادری تاکید کرد: مجلس کار خود را می‌کند و اصلاحاتی را که باید انجام می‌دهد، البته این طور نیست که دولت درآمدهای حاصل از هدفمندی را در لایحه بودجه در نظر نگیرد و مجلس نیز کاری نکند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000