شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قنبری با اشاره به حضور مهاجرانی در «الجنادریه»:

ارتباط گیری با بیگانگان محکوم است

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس با بیان نمی‌دانم چرا باید مهاجرانی در «الجنادریه» شرکت ‌کرده است،گفت: باید به این اصل کلی توجه داشت که ارتباط‌گیری افراد با بیگانگان به منظور ضربه‌زدن به مصالح ملی محکوم است.
شنبه 29 بهمن 1390 ساعت 17:30
ارتباط گیری با بیگانگان محکوم است سخنگوی فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس با بیان نمی‌دانم چرا باید مهاجرانی در «الجنادریه» شرکت ‌کرده است،گفت: باید به این اصل کلی توجه داشت که ارتباط‌گیری افراد با بیگانگان به منظور ضربه‌زدن به مصالح ملی محکوم است. http://cdn.icana.ir/d/019/10495.jpg ارتباط,گیری,با,بیگانگان,محکوم,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛داریوش قنبری سخنگوی فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جشنواره الجنادریه و حضورعطاالله مهاجرانی و علیرضا نوری‌زاده در این جشنواره ،به فارس گفت:هرگونه ارتباط افراد با بیگانگان از سوی هرکسی که می‌خواهد باشد، محکوم است.
وی اگرچه نسبت به برگزاری این جشنواره ابراز بی‌اطلاعی می‌کرد، ولی در عین حال اظهار داشت: هرکس با هر هدفی در راستای ضربه‌زدن به منافع ملی با بیگانگان همکاری کرده و اقداماتی انجام دهد، محکوم است و از هیچ کس هم پذیرفتنی نیست.
سخنگوی فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس تصریح کرد: همکاری با بیگانگان،  افراد را از چشم ملت ایران می‌اندازد و اینگونه افراد دیگر هیچ جایگاهی در میان ملت ایران ندارند.

قنبری با بیان اینکه نمی‌دانم جشنواره الجنادریه چه بوده و اساساً چرا باید مهاجرانی در این جشنواره حضور پیدا می‌کرده است، تأکید کرد: باید به این اصل کلی توجه داشت که ارتباط‌ گیری افراد با بیگانگان به منظور ضربه‌زدن به منافع و مصالح ملی محکوم است./

 

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000