روز مجلس
1390/11/29 17:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قنبری با اشاره به حضور مهاجرانی در «الجنادریه»:

ارتباط گیری با بیگانگان محکوم است

سخنگوی فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس با بیان نمی‌دانم چرا باید مهاجرانی در «الجنادریه» شرکت ‌کرده است،گفت: باید به این اصل کلی توجه داشت که ارتباط‌گیری افراد با بیگانگان به منظور ضربه‌زدن به مصالح ملی محکوم است.
ارتباط گیری با بیگانگان محکوم است سخنگوی فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس با بیان نمی‌دانم چرا باید مهاجرانی در «الجنادریه» شرکت ‌کرده است،گفت: باید به این اصل کلی توجه داشت که ارتباط‌گیری افراد با بیگانگان به منظور ضربه‌زدن به مصالح ملی محکوم است. https://cdn.icana.ir/d/019/10495.jpg ارتباط,گیری,با,بیگانگان,محکوم,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛داریوش قنبری سخنگوی فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جشنواره الجنادریه و حضورعطاالله مهاجرانی و علیرضا نوری‌زاده در این جشنواره ،به فارس گفت:هرگونه ارتباط افراد با بیگانگان از سوی هرکسی که می‌خواهد باشد، محکوم است.
وی اگرچه نسبت به برگزاری این جشنواره ابراز بی‌اطلاعی می‌کرد، ولی در عین حال اظهار داشت: هرکس با هر هدفی در راستای ضربه‌زدن به منافع ملی با بیگانگان همکاری کرده و اقداماتی انجام دهد، محکوم است و از هیچ کس هم پذیرفتنی نیست.
سخنگوی فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس تصریح کرد: همکاری با بیگانگان،  افراد را از چشم ملت ایران می‌اندازد و اینگونه افراد دیگر هیچ جایگاهی در میان ملت ایران ندارند.

قنبری با بیان اینکه نمی‌دانم جشنواره الجنادریه چه بوده و اساساً چرا باید مهاجرانی در این جشنواره حضور پیدا می‌کرده است، تأکید کرد: باید به این اصل کلی توجه داشت که ارتباط‌ گیری افراد با بیگانگان به منظور ضربه‌زدن به منافع و مصالح ملی محکوم است./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet