هدر اصلی
1390/11/29 19:15:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سلیمی تاکید کرد:

وظیفه‌ سنگین مردم در انتخاب افراد شایسته برای انتخابات

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: ارائه‌ی لیست‌های متفاوت وظیفه‌ ملت را سنگین‌تر می‌کند هرچند که باید مراقب بود که مردم سرگردان نشوند.
وظیفه‌ سنگین مردم در انتخاب افراد شایسته برای انتخابات یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: ارائه‌ی لیست‌های متفاوت وظیفه‌ ملت را سنگین‌تر می‌کند هرچند که باید مراقب بود که مردم سرگردان نشوند. https://cdn.icana.ir/d/019/16359.jpg وظیفه‌,سنگین,مردم,در,انتخاب,افراد,شایسته,برای,انتخابات Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی به ایسنا گفت:هرمقدار بتوان وحدت نظر و وحدت رویه میان اصولگرایان با دیدگاه‌های مختلف ایجاد کرد قطعا سود بیشتری عاید همگان خواهد شد.

وی افزود:البته امکان دارد در این میان انتقادهایی به عملکرد برخی افراد وارد شود که این انتقادها باید به جای خود مطرح شوند، اما این مسئله نباید موجب از هم پاشیدگی اصولگرایان شود تا دیگران از این خلاء استفاده کنند.

نماینده‌ی مردم محلات ودلیجان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری انتخاباتی سالم اظهار داشت: به نظر می رسد همچنان رقابت میان مجموعه‌ اصولگرایان و افراد مقابل آنها وجود دارد، به دلیل این که اصلاح‌طلبان اکنون با یک تاکتیک جدید و حرکت در تاریکی به میدان آمده‌اند، این دغدغه و نگرانی وجود دارد که لیست‌های مختلف، موجب سرگردانی عده‌ای از مردم شود.

این عضو کمیسوین آموزش و تحقیقات مجلس در ادامه تاکید کرد:این مردم هستند که باید با دقت و ارزیابی مناسب فضا، افرادی را که با مبانی و ارزش‌ها آشناتر هستند را انتخاب کنند که البته ارائه لیست‌های متفاوت مسئولیت مردم را سنگین‌تر می‌کند.

وی خاطرنشان کرد:آستانه‌ تحمل و سعه صدر سیاسی در میان عده‌ای پایین است که این خود باعث پیدایش بسیاری تفاوت سلایق و اختلاف نظرات می‌شود، بنابراین افراد باید صبر سیاسی خود را در عرصه‌های مختلف افزایش دهند./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet