هدر اصلی
1390/11/29 17:11:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عباسپور تاکید کرد:

اتهامات خلاف واقع به رقبا پیگرد قانونی دارد

یک عضو فراکسیون اصولگرایان تصریح کرد:وارد کردن اتهامات نادرست و بی‌اساس به شخصیت‌ها و کاندیداها، روش مذمومی است که موجب ایجاد ذهنیات منفی برای مردم می‌شود.
اتهامات خلاف واقع به رقبا پیگرد قانونی دارد یک عضو فراکسیون اصولگرایان تصریح کرد:وارد کردن اتهامات نادرست و بی‌اساس به شخصیت‌ها و کاندیداها، روش مذمومی است که موجب ایجاد ذهنیات منفی برای مردم می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/14492.jpg اتهامات,خلاف,واقع,به,رقبا,پیگرد,قانونی,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علی عباسپور تهرانی‌فرد به ایسنا گفت:یکی ازعناصر مهم در پیشرفت کشورما اتحاد است که این امر با وارد کردن اتهامات علیه شخصیت‌ها و کاندیداهای رقیب مخدوش می‌شود.

وی افزود:اگرخود راولایی وتابع رهبری می‌دانیم،مقام معظم رهبری صراحتا اعلام کرده‌اند که باید از اتهام‌زنی خودداری شود.

وی انتشار شبنامه علیه برخی افراد را امری خلاف قانون و موجب پیگیری قضایی دانست و گفت:با توجه به اینکه این کار،کاری خلاف است و منبع آن معلوم نیست و حتی ممکن است انتشار شبنامه از سوی دشمنان انقلاب و برای ضربه زدن به مملکت صورت گرفته باشد،مسئولان ذیربط باید آن را ریشه‌یابی کرده و با دقت و سرعت با عوامل آن برخورد کنند.

عباسپور با یادآوری اینکه وارد کردن اتهامات خلاف واقع بر رقبا پیگرد قانونی دارد،استفاده از این شیوه برای اثبات خود را خلاف اخلاق اسلامی و منش جوانمردی دانست و گفت: در تبلیغات، کاندیداها باید برنامه‌ها و نقاط مثبت خود را مطرح کنند و از بدگویی نسبت به رقبا پرهیز کنند.

به گفته وی، افرادی که در عرصه انتخابات حاضر می‌شوند و رقابت می‌کنند، افرادی هستند که از صلاحیت‌های لازم برخوردار هستند لذا بحث رقابت نباید باعث شود که ما برداشت‌های شخصی و سلیقه‌ای خود را به عنوان نکات منفی منعکس کنیم.

وی اتخاذ شیوه اتهام‌زنی به رقیب برای اثبات خود را موجب اتخاذ همین شیوه از سوی رقیب دانست و گفت: در این صورت فضای انتخابات به سمت فضایی خارج از اخلاق اسلامی پیش خواهد رفت و این امر به فضای سالم انتخاباتی که لازمه نظام اسلامی است لطمه می‌زند.

به اعتقاد وی،هر قدر نوک پیکان تخریب به سمت افراد شاخص‌تر و سرشناس‌تر نشانه رود، طبیعتا مسببان گناه سنگین‌تری را مرتکب می‌شوند./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet