خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/11/29 16:45:00
سرویس سیاسی
امیدوار رضایی، مطرح کرد:

تخریب‌کنندگان مجلس هشتم، به‌دنبال در دست گرفتن دولت یازدهم

عضو هیئت رئیسه مجلس اظهارات تخریبی نزدیکان دولت در آستانه انتخابات مجلس را با هدف زیر سوال بردن عملکرد مجلس هشتم برای ورود گزینه‌های موردنظر خود به مجلس نهم خواند و گفت: افرادی که چنین اظهارات غیراخلاقی را مطرح می‌کنند در تلاشند تا با ورود به مجلس، دولت یازدهم را در دست بگیرند.
تخریب‌کنندگان مجلس هشتم، به‌دنبال در دست گرفتن دولت یازدهم عضو هیئت رئیسه مجلس اظهارات تخریبی نزدیکان دولت در آستانه انتخابات مجلس را با هدف زیر سوال بردن عملکرد مجلس هشتم برای ورود گزینه‌های موردنظر خود به مجلس نهم خواند و گفت: افرادی که چنین اظهارات غیراخلاقی را مطرح می‌کنند در تلاشند تا با ورود به مجلس، دولت یازدهم را در دست بگیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/13712.jpg تخریب‌کنندگان,مجلس,هشتم،,به‌دنبال,در,دست,گرفتن,دولت,یازدهم Icana

امیدوار رضایی‌میرقائد در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه تخریب کنندگان مجلس هشتم ، مجلس را برای مجلس نمی‌خواهند، افزود: چنین اظهاراتی تنها با هدف تامین منافع شخصی و نفسانی مطرح می‌شود  یکی از منافع تخریب کنندگان مجلس هشتم در این برهه از زمان کسب کرسی‌های مجلس نهم است با این هدف که بتوانند دولت آینده یعنی دولت یازدهم را در اختیار بگیرند.

نماینده مردم مسجد سلیمان،لالی و هفتگل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه همه گروه‌ها، جناح‌ها و نهادهای مختلف باید در آستانه انتخابات از اقدامات تنش زا و چالش آفرین پرهیز کنند، ادامه داد: افراد و جریان های مختلف چه در مجلس و چه دولت بهتر است به جای تهمت و تخریب و کنایه زدن تنها به طرح برنامه‌های خود پرداخته و تصمیم گیری نهایی را به مردم واگذار کنند.

عضو کمیسیون بهداشت در مجلس هشتم، با تاکید بر اینکه در آستانه انتخابات نهم مجلس همه گروه‌ها  باید در مسیر هماهنگی و جلب اعتماد عمومی گام بردارند، افزود: بر این اساس تمام گروه‌ها اعم از اصولگراها و سایر جناح‌ها از حرف‌های ناامید کننده، تنش زا و شبهه‌ناک پرهیز کرده و در صدد جذب مشارکت حداکثری مردم باشند.

نماینده مردم مسجد سلیمان،لالی و هفتگل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این شرایط مجلس، قوه قضائیه و دولت باید فضا را به گونه‌ای مدیریت کنند که ذهنیت تلاش عده ای در دولت یا مجلس برای تمام کردن نتیجه انتخابات به نفع خود ایجاد نشود، موضوعی که قطعا القا آن به جامعه مشارکت حداکثری را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان در مجلس هشتم، حرکت مجلس در دو جهت را به ضرر نظام خواند و گفت: زمانی که مجلس مطیع کامل و یا دشمن صد درصد دولت باشد برای کشور و نظام مشکل‌ساز خواهد شد، چنین رویکردی می‌تواند نقاط قوت دولت را منفی و یا نقاط ضعف دولت را مثبت جلوه دهد که در هر دو صورت مشکل ساز خواهد بود.

وی با رد اظهاراتی مبنی بر بحران ساز بودن مجلس هشتم عملکرد مجلس هشتم را مثبت ارزیابی کرد و گفت: اگرچه همانند دولت افرادی هم در مجلس موضعی تند نسبت به دولت داشتند اما کلیت مجلس عملکرد مثبتی داشته که از موارد آن می‌توان به طرح‌ها و لوایح متعدد در مجلس هشتم اشاره کرد.

نماینده مردم در مجلس هشتم طرح اظهاراتی علیه مجلس را خودزنی خواند و افزود: چنین اقداماتی هم از سوی دولت و هم مجلس مشاهده می‌شود که البته این تخریب‌ها در شان فضای سیاسی و اخلاقی نظام نبوده بلکه باید فضا را به سمت رفتارهای اسلامی- انسانی هدایت شود، فضا باید فضایی معنوی و اخلاقی بوده تا در این فضا رقابت سالم و عادلانه صورت گیرد.

 

حاکم کردن جو بد اخلاقی، تهمت و تخریب؛ زمینه ساز توطئه دشمنان

نماینده مردم مسجد سلیمان،لالی و هفتگل و اندیکا در مجلس هشتم با اعلام اینکه حاکم کردن جو بد اخلاقی، تهمت و تخریب زمینه ساز توطئه دشمنان خواهد بود، ادامه داد: در چنین فضای غبار آلودی دشمنان همانند سال‌های گذشته با غبار آلود کردن فضا موج سواری خواهند کرد.

این نماینده مردم در مجلس هشتم درباره طرح موضوعات تخریبی در آستانه انتخابات و تلاش برای تاثیرگذاری آن ،یادآور شد: طرح چنین موضوعاتی بیش از آنکه تحت تاثیر انتخابات آینده مجلس باشد عقده‌گشایی بوده و بر جنبه شخصی استوار است، افرادی که با بداخلاقی، تهمت و جوسازی‌ در صدد تخریب مجلس برمی‌آیند به دنبال تامین منافع نفسانی بوده، چنین افرادی در طول زندگی و مسئولیت خود همواره به دنبال فرصت بودند که انتخابات این فرصت را برای آن‌ها فراهم کرده است.       

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه گروه‌ها به جای تخریب و تهمت بهتر است به طرح برنامه‌هایی خود بپردازند، تاکید کرد: پیشنهاد ما به آن دسته از افرادی که در تلاش بودند تا هیئت رئیسه مجلس را به دست گرفته و موفق نشدند و همچنین به افرادی در دولت در صدد در دست گرفتن مجلس بودند آن است که به جای تخریب، تهمت، بد اخلاقی، نیش و کنایه زدن‌های تحریک آمیز و زیر سوال بردن عملکرد مجلس، فضای عادلانه، اخلاقی و رقابتی سالم را که زمینه ساز مشارکت حداکثری است را فراهم کرده و تصمیم گیری نهایی را به مردم واگذار کنند.

غلامحسین الهام، مشاور حقوقی رئیس جمهور به تازگی در جدیدترین اظهارات خود درباره انتخابات مجلس نهم گفته است: «کسانی که به مجلس راه پیدا می‌کنند اگر برآمده از جریان رقیب احمدی‌نژاد باشند و اراده آنها این باشد که دولت را در یک سال آینده به سئوال، استیضاح و این مسائل گرفتار کنند، کشور را دچار بحران خواهند کرد»./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet