هدر اصلی
1390/11/29 17:19:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قائم مقام موتلفه:

تعدد فهرست های اصولگرایان نگران کننده نیست

بادامچیان گفت:ارائه فهرست های متعدد اصولگرایان نگران کننده نیست و این لیست ها تا زمان انتخابات به هم نزدیک می شوند؛این رقابت است اما رقابت سالم و در انتخابات رقابتی یکی رای اکثریت می آورد و یکی نمی آورد.
تعدد فهرست های اصولگرایان نگران کننده نیست بادامچیان گفت:ارائه فهرست های متعدد اصولگرایان نگران کننده نیست و این لیست ها تا زمان انتخابات به هم نزدیک می شوند؛این رقابت است اما رقابت سالم و در انتخابات رقابتی یکی رای اکثریت می آورد و یکی نمی آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/9947.jpg تعدد,فهرست,های,اصولگرایان,نگران,کننده,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛اسدالله بادامچیان قائم مقام حزب موتلفه،به اعتدال گفت:لیست نهایی جبهه متحد اصولگرایان مورد تایید ما در حزب موتلفه است؛طبعا وقتی لیست تهران 30 نفره است، نمی توان 31 نفر را در لیست گنجاند  و حذف برخی ها طبیعی است.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی افزود: به حمد الله تراکم شخصیت در میان اصولگرایان داریم و در جبهه متحد اصولگرایان برخی افراد کنار می مانند که انشاالله بعدا فکری می شود.
بادامچیان ادامه داد:جبهه ایستادگی فهرست جدا ندهد؛زیرا آقایان خانی و رودکی آمدند و مورد تاییدند،جبهه پایداری هم که ما برای وحدت کوشیدیم،اما آنها نیامدند وحدت کنند،ما کاری نمی توانیم انجام دهیم ،آنها مایلند لیست خودشان را بدهند،اما جبهه ایستادگی لیست جدا ندهد بهتر است.
وی گفت: لیست مشترک اصولگرایان با جبهه پایداری بعید به نظر نمی رسد؛مگر اینکه آنها خودشان برگردند و با جبهه متحد اصولگرایان یکی شوند که بعید است این اتفاق بیفتد.
وی در ادامه احتمال شکست اصولگرایان به دلیل ارایه لیست های مختلف را منتفی دانست و گفت:ارائه لیست های متعدد اصولگرایان نگران کننده نیست و این لیست ها تا زمان انتخابات به هم نزدیک می شوند؛این رقابت است اما رقابت سالم است و در انتخابات رقابتی یکی رای اکثریت می آورد و یکی نمی آورد.
بادامچیان به لیست «صدای ملت» متعلق به اصولگرایان منتقد نیز اشاره کرد و افزود:ما نمی دانیم لیست منتقدین دولت چه نتیجه ای خواهد گرفت،در انتخابات همه خودشان را عرضه می کنند؛مردم اگر بپسندند،رای می دهند.
وی در خاتمه گفت:انتخابات خوبی در پیش رو داریم و اکثر مجلس نهم اصولگرا خواهد بود.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet