KHANEH MELLAT

هدر اصلی
1390/11/30 11:09:12
سرویس سیاسی
ابراهیمی درباره رزمایش والفجر؛

میدان رزمایش با هدف عقب گرد دشمن همیشه گرم می‌ماند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم، با بیان اینکه ایجاد ترس در دل دشمن و عقب گرد دشمن فرضی مهمترین اثر برگزاری هر رزمایشی است، گفت: میدان رزمایش با هدف عقب‌گرد دشمن همیشه گرم می‌ماند.
میدان رزمایش با هدف عقب گرد دشمن همیشه گرم می‌ماند نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم، با بیان اینکه ایجاد ترس در دل دشمن و عقب گرد دشمن فرضی مهمترین اثر برگزاری هر رزمایشی است، گفت: میدان رزمایش با هدف عقب‌گرد دشمن همیشه گرم می‌ماند. https://cdn.icana.ir/d/019/2073.jpg میدان,رزمایش,با,هدف,عقب,گرد,دشمن,همیشه,گرم,می‌ماند Icana

حسین ابراهیمی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره رزمایش والفجر نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با بیان اینکه مانور نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران قدرت بازدارندگی دارد، گفت: ایجاد ترس در دل دشمن و عقب گرد دشمن فرضی مهمترین اثر برگزاری هر رزمایشی است.

نماینده مردم بیرجند و درمیان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 10 روز مانور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که  طی ماه‌های گذشته در تنگه هرمز برگزار شد، اثر بازدارندگی رزمایش‌ها را اثبات کرد، افزود: این رزمایش اثر بسیار زیادی روی دشمنان انقلاب داشت و با وحشتی که  در دل دشمن ایجاد کرد منجر به حرکت ناوهای آمریکا از تنگه  هرمز شد.

وی، با بیان اینکه وحشت به وجود آمده در دل دشمن از قدرت دفاعی و بازدارندگی ایران ناشی از این همه سال کسب تجربه و مهارت  توسط نیروهای مسلح است، اظهار کرد: ازسوی دیگر در هر مرحله از این رزمایش‌ها امکانات نیروهای مسلح آزموده می شود.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، با بیان اینکه ایران متکی به امکانات خود است و تمام دستاوردهای دفاعی و نظامی را با استفاده از مهارت نیروهای دانشمند داخلی کسب کرده است، گفت: این مهارت‌ها باید جایی آزموده و امتحان شود، از طرفی با آزمایش نیروی یگان‌ها باید مطمئن شویم که نیروی انسانی آموزش دیده می تواند در برابر دشمن احتمالی مقاومت کند.

ابراهیمی با تأکید براینکه لازم است میدان رزمایش همیشه گرم باشد تا امتحان نیروهای انسانی در آنجا برگزار شود و دشمن در فکر عقب گرد از مواضع جنگ طلبانه باقی بماند، گفت:  به طور کلی برگزاری هر رزمایش موفق و با صلابت اقتدار نظام را به نمایش می گذارد و ملت را مطمئن می کند که کشور از توان و اقتدار و ایستادگی  کافی برخوردار است.

نماینده مردم بیرجند در مجلس هشتم  آرامش و غرورملت را نتیجه برگزاری رزمایش‌های موفق نیروهای مسلح دانست و گفت: تنها با اثبات قدرت دفاعی ایران است که دشمن عقب نشینی از موضع خود را یک پیروزی می داند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم، درباره تأثیر نمایش قدرت دفاعی بر امنیت همسایگان  ایران، گفت: اینکه همسایگان ایران بدانند کشور قدرتمندی در همسایگی‌شان وجود دارد که طعمه دشمن نمی شود و می تواند از منافع خود دفاع کند،برای خود این کشورهای نیز غرور آفرین است.

رزمایش مقتدرانه "والفجر" نیروی زمینی سپاه در کویر مرکزی و منطقه عمومی یزد صبح  امروز یکشنبه آغاز شد.

سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور با تشریح اهداف برگزاری این رزمایش اظهار کرده است، رزمایش "والفجر" در ادامه سلسله رزمایش‌های سالانه نیروی زمینی سپاه و با هدف ارتقای آمادگی یگان‌ها و نمایش بخش کوچکی از توانمندی‌های این نیرو در برابر تهدیدات احتمالی دشمنان فرامنطقه‌ای برگزار شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet