هدر اصلی
1390/11/30 12:16:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کاتوزیان:

9 عضو فهرست انتخاباتی "صدای ملت" در تهران انتخاب شدند

سخنگوی فهرست انتخاباتی منتقدان دولت از قطعی شدن حضور ۹ نفر از کاندیداهای انتخابات مجلس نهم در فهرست "صدای ملت" خبر داد و گفت: فهرست صدای ملت که با حضور ۱۵ نفر بسته خواهد شد در دو روز آینده نهایی می شود.
9 عضو فهرست انتخاباتی "صدای ملت" در تهران انتخاب شدند سخنگوی فهرست انتخاباتی منتقدان دولت از قطعی شدن حضور 9 نفر از کاندیداهای انتخابات مجلس نهم در فهرست "صدای ملت" خبر داد و گفت: فهرست صدای ملت که با حضور 15 نفر بسته خواهد شد در دو روز آینده نهایی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/13621.jpg 9,عضو,فهرست,انتخاباتی,"صدای,ملت",در,تهران,انتخاب,شدند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛حمیدرضا کاتوزیان با اعلام این خبر به مهر گفت:فهرست صدای ملت که ازسوی منتقدان دولت برای حضور درانتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی منتشر می شود ظرف دو روز آینده نهایی خواهد شد.

وی افزود:این فهرست با سرلیستی علی مطهری منتشر خواهد شد.

به گفته کاتوزیان؛ 9 کاندیدایی که تا کنون برای حضور در این فهرست قطعی شده اند عبارتند از: 1- دکتر علی مطهری 2- دکتر حمیدرضا کاتوزیان 3- دکتر علی عباسپور تهرانی 4- حسن زمانی 5- مهندس مصطفی رضا حسینی 6- حجت الاسلام علی عسگری 7- دکتر حسن غفوری فرد 8- علیرضا محجوب 9- دکتر امیدوار رضایی.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس وجه مشترک افراد برگزیده شده برای قرار گرفتن در فهرست صدای ملت را سابقه آنان در قانون گذاری و تخصص آنها در امور مختلف دانست و گفت:این افراد عمدتا از منتقدان دولت هستند.

نماینده تهران در پاسخ به این سئوال که آیا اخبار منتشره مبنی بر اینکه صدای ملت از چهره های شاخص فهرست جبهه متحد درخواستی برای حضور در فهرست داشته است، گفت: این خبر درست است اما نه به این شکل که در رسانه ها مطرح شده است.

وی ادامه داد:برخی دوستان مشترک ما و چهره های حاضر درفهرست جبهه متحد توصیه کردند که نام آنان در فهرست ما گنجانده شود؛چراکه معتقد بودند این عده هم از منتقدان دولت محسوب می شوند،این مسئله با نظر برخی اعضای صدای ملت مورد بررسی قرار گرفت و قرارشد نام تعدادی از کاندیداهای جبهه متحد در فهرست ما باشد.البته این تصمیم به دنبال فرستادن واسطه هایی بود که در این میان حضور داشتند و از ما درخواست کرده بودند.

کاتوزیان گفت:درنهایت ما به این نتیجه رسیدیم که اسم آنان را در فهرست خود قرار دهیم؛اما بعد از این تصمیم ما،اعلام کردند که باید مشورت هایی داشته باشند و در نهایت مطالبی را مطرح کردند که شایسته طرح نیست و بیشتر بوی تخریب می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet