هدر اصلی
1390/11/30 14:43:00
سرویس اجتماعی
عباسی:

کسری بودجه‌ آموزشی در سال 91 نداریم

رئیس فراکسیون فرهنگیان در مجلس گفت: مجلس در نظر دارد در بودجه سال ۹۱ بار دیگر حجم بودجه آموزش و پرورش را افزایش دهد و از کسری بودجه آموزشی خبری نخواهد بود.
کسری بودجه‌ آموزشی در سال 91 نداریم رئیس فراکسیون فرهنگیان در مجلس گفت: مجلس در نظر دارد در بودجه سال 91 بار دیگر حجم بودجه آموزش و پرورش را افزایش دهد و از کسری بودجه آموزشی خبری نخواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/7937.jpg کسری,بودجه‌,آموزشی,در,,سال,91,نداریم Icana

اسدالله عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت در رابطه با وضعیت بودجه آموزشی سال 90، تصریح کرد: بودجه‌های آموزش و پرورش نقشی اساسی در روند فعالیت‌های اجرایی دارد و طبق گفته وزیر در سال گذشته با تدبیری که در بودجه انجام شد کسری بودجه در آموزش و پرورش ملاحظه نشد و امسال نیز همین روند ادامه خواهد داشت.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آموزش و پرورش یکی از وزارتخانه‌های کلیدی است که آینده‌سازان کشور در آن پرورش می‌یابند و پیشرفت در قسمت‌های مختلف باعث رشد و شکوفایی در کشور خواهد شد.

وی افزود: مجلس در نظر دارد در بودجه سال 91 بار دیگر حجم بودجه آموزش و پرورش را افزایش دهد.

این نماینده مردم در مجلس هشتم علت این کار را تلاش برای سرعت بخشیدن به نوسازی مدارس عنوان کرد و افزود: وزیر آموزش و پرورش تنها 2 سال دیگر فرصت دارد تا این پروژه مهم را به پایان برساند بنابراین مجلس تلاش می‌کند حداکثر بودجه ممکن را به این وزارت خانه اختصاص دهد.

عباسی با اشاره به رشد 5 برابری بودجه آموزش و پرورش در سال 90 تصریح کرد: فعالیت وزارت آموزش و پرورش در حوزه نوسازی مدارس قابل تقدیر بوده و انتظار می‌رود طی دو سال آتی فرایند عمران و نوسازی در آموزش و پرورش به پایان برسد.

لایحه بودجه سال 1391 چهارشنبه 12 بهمن ماه توسط رئیس‌جمهور به مجلس شورای اسلامی ارائه شد.

بودجه سال 1390 آموزش و پرورش حدود 12 هزار میلیارد تومان بود و بر اساس اعلام کارشناسان این بودجه در سال 1391 نیز دستخوش افزایشی خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet