ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو هیئت رئیسه کمسیون صنایع و معادن مجلس:

بخش خصوصی در آستانه عید، خواب شب را از کارکنان مخابرات گرفته است

سرویس اقتصادی
عضو هیئت رئیسه کمسیون صنایع و معادن مجلس گفت: پس از واگذاری مخابرات، بخش خصوصی با تعدیل گسترده کارکنان خود خواب شب را از نیروهای خود در آستانه سال نو گرفته است.
یکشنبه 30 بهمن 1390 ساعت 13:46
بخش خصوصی در آستانه عید، خواب شب را از کارکنان مخابرات گرفته است عضو هیئت رئیسه کمسیون صنایع و معادن مجلس گفت: پس از واگذاری مخابرات، بخش خصوصی با تعدیل گسترده کارکنان خود خواب شب را از نیروهای خود در آستانه سال نو گرفته است. http://cdn.icana.ir/d/019/3107.jpg بخش,خصوصی,در,آستانه,عید،,خواب,شب,را,از,کارکنان,مخابرات,گرفته,است Icana

سیدشریف حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: پس از این که شرکت مخابرات به بخش خصوصی واگذار شد، نظارت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بر عملکرد بخش اجرایی از بین رفت.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی افزود: در شرایط کنونی نظارت وزارت ارتباطات ضمانت اجرایی ندارد و این وزارت خانه توان تحمیل گفته‌های خود به بخش خصوصی را ندارد.

وی با بیان این که بخش خصوصی فقط و فقط به فکر افزایش سوددهی است، ادامه داد: در چنین شرایطی حمایت از نیروی انسانی با سابقه و قوت قلب به آنان ضرورت دارد که متاسفانه خلاف جهت آن عمل می‌شود.

حسینی نبود ثبات کاری در مخابرات را موجب نگرانی کارکنان برشمرد و گفت: متأسفانه نبود ثبات کاری موجب شده است کارکنان بخش خصوصی مخابرات به طور مداوم با نمایندگانشان در مجلس در ارتباط باشند و نگرانی خود را با ما مطرح کنند.

 

ضعف قانونی دست وزیر را بسته است

وی با یادآوری این مسئله که با رضا تقی‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این باره نشست‌های متعددی برگزاری کرده است، افزود: طبق گفته وزیر نقص قانونی موجب شده است وزارت ارتباطات نتواند نظارت مناسبی بر عملکرد بخش خصوصی مخابرات داشته باشد و از تعدیل نیروها جلوگیری کند.

 

مجلس وارد عمل می‌شود

این عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم تأکید کرد: مجلس برای تعریف پل ارتباط وزیر با بخش خصوصی وارد عمل می‌شود و با اصلاح یا تدوین قوانینی درباره بحث امنیت و ثبات کاری و رابطه با بخش خصوصی مخابرات با وزارت‌خانه ارتباطات قانون مصوب می‌کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000