خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/11/30 16:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوروزی تاکید کرد:

پیش از آغاز رسمی هر نوع تبلیغات انتخاباتی ممنوع!

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی با بیان اینکه هیچگونه تبلیغاتی پیش از آغاز رسمی تبلیغات مجاز نیست گفت:‌البته تشویق برای شرکت پرشور در انتخابات مشکلی ایجاد نمی‌کند.
پیش از آغاز رسمی هر نوع تبلیغات انتخاباتی ممنوع! عضو فراکسیون انقلاب اسلامی با بیان اینکه هیچگونه تبلیغاتی پیش از آغاز رسمی تبلیغات مجاز نیست گفت:‌البته تشویق برای شرکت پرشور در انتخابات مشکلی ایجاد نمی‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/14946.jpg پیش,از,آغاز,رسمی,هر,نوع,تبلیغات,انتخاباتی,ممنوع! Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام حسن نوروزی با تاکید براینکه اکنون از نظر قانونی هیچ تبلیغاتی مجاز شمرده نمی‌شود،به ایسنا گفت:‌در چند روز آینده تا زمان تبلیغات رسمی در سوم اسفند ماه، اگر کاندیداهایی بخواهند همایش یا میتینگی برگزار کنند عمل خلاف قانون انجام داده‌اند.

وی با تاکید بر وظیفه صدا وسیما در برگزاری مناظره‌ها و یا مصاحبه‌های تلویزیونی گفت:نمی‌دانم چگونه است که صدا و سیما برخی افراد شاخص و نامزدهای انتخابات را دعوت و با آنها مصاحبه می‌کند؛اما برخی دیگر هیچ نقشی در این فضا ندارند؛این مسئله احجاف در حق کسانی است که تریبونی در سیما ندارند و به این برنامه‌ها دعوت نمی‌شوند.

نوروزی گفت:‌افرادی که به این برنامه‌ها دعوت می‌شوند،طبیعتا رای آوردن آنها قطعی است و این برنامه‌ها می تواند بزرگترین تبلیغات برای آنها باشد.

این عضو فراکیسون انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: ‌بنابراین،از نظر قانونی پیش از آغاز رسمی تبلیغات هر نوع تبلیغاتی ممنوع است،مگر تشویق کلی به شرکت کردن در انتخابات.

نوروزی با اشاره به مدت تبلیغات رسمی یک هفته‌ای کاندیداها تاکید کرد: ممکن است برخی تبلیغات موجب تشویش اذهان شود، قانونگذار حکیم است، اگر می دانست نیاز به زمان بیشتری برای تبلیغات است می‌گفت یک ماه تبلیغات انجام شود، بنابراین خلاء قانونی دراین زمینه وجود ندارد.

نماینده‌ی مردم رباط کریم با اشاره به مواردی که می‌تواند ضد تبلیغات محسوب شود، ابراز داشت: هزینه‌های زیاد، وعده‌های دروغین و سخنان تفرقه آمیز و اختلاف افکن و زیر سوال بردن دستاوردهای بزرگ ملت و انقلاب در طول 33 سال و همچنین سخنان نا مهربانه تند و قومیت گرایی از جمله موضوعاتی است که انزجار را به وجود آورده و می‌تواند ضد تبلیغ باشد.

نوروزی با تاکید بر تاثیر تبلیغات درست برحضور و مشارکت مردم در انتخابات افزود: ‌تشویق کلی به شرکت در انتخابات، برگزاری همایش‌های بزرگ و روشنگرانه در مدت مجاز و تبیین نظرات خود کاندیداها برای مردم می‌تواند در شرکت گسترده مردم در مجامع بزرگ راهگشا باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet