هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
الهیان:

مواضع دوگانه اتحادیه عرب نیم نگاهی به منافع کشورهای عربی ندارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مواضع دوگانه اتحادیه عرب در منطقه در هماهنگی کامل با غرب و بیشتر در جهت سیاست‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا مطرح می‌شود و نگاهی به منافع کشورهای عربی ندارد.
یکشنبه 30 بهمن 1390 ساعت 15:22
مواضع دوگانه اتحادیه عرب نیم نگاهی به منافع کشورهای عربی ندارد رییس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مواضع دوگانه اتحادیه عرب در منطقه در هماهنگی کامل با غرب و بیشتر در جهت سیاست‌های رژیم صهیونیستی و آمریکا مطرح می‌شود و نگاهی به منافع کشورهای عربی ندارد. http://cdn.icana.ir/d/019/13963.jpg مواضع,دوگانه,اتحادیه,عرب,نیم,نگاهی,به,منافع,کشورهای,عربی,ندارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛زهره الهیان،با اشاره به سوال و ابهام ملت‌های عرب در قبال مواضع اتحادیه عرب،به ایسنا گفت:ملت‌های منطقه این سوال جدی را دارند که چرا اتحادیه عرب در پازلی که غرب تعریف کرده ایفای نقش می‌کند و مجموع مواضع آنها به جای این‌که به نفع ملت‌های عرب باشد به نفع غرب است.

وی با بیان این‌که اتحادیه عرب پایگاهی در بین ملت‌های غرب و مسلمان ندارد، تصریح کرد: قاعدتا در این شرایط افکار عمومی ملت‌های مسلمان و کشورهای عربی بیش از پیش به این پی خواهند برد که بحث سوریه و اصلاحات در سوریه، بهانه و دستاویزی برای غرب است که بتواند سیاست‌ها و منافع خود و رژیم صهیونیستی را پیاده کند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هم‌چنین افزود: سوال جدی دیگر این است که چرا اتحادیه عرب چشم خود را به جنایت‌ها در بحرین بسته و در این‌باره سکوت اختیار کرده و در مقابل سوریه را متهم می‌کند؛ در حالی که حتی در این شرایط شاهد حضور نیروهای نظامی برخی کشورهای عربی در بحرین برای حمله به مردم و ریخته شدن خون مسلمانان بحرینی هستیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000