خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/11/30 14:49:54
سرویس فرهنگی
نگرانی نمایندگان از انتخابات فدراسیون فوتبال ادامه دارد:

انتخابات فدراسیون؛ محور جلسه مجلسی‌ها با کارشناسان فوتبال

رییس کمیته ورزش و جوانان مجلس محور جلسه امروز با کارشناسان فوتبال را انتخابات فدراسیون و نظارت فراکسیون ورزش بر صحت انتخابات توصیف کرد.
انتخابات فدراسیون؛ محور جلسه مجلسی‌ها با کارشناسان فوتبال رییس کمیته ورزش و جوانان مجلس محور جلسه امروز با کارشناسان فوتبال را انتخابات فدراسیون و نظارت فراکسیون ورزش بر صحت انتخابات توصیف کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/16411.jpg انتخابات,فدراسیون؛,محور,جلسه,مجلسی‌ها,با,کارشناسان,فوتبال Icana

 علیرضا دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نشست صبح امروز (یکشنبه٬ 30بهمن) کمیته ورزش و جوانان مجلس با کارشناسان فوتبال گفت: هدف جلسه آماده‌سازی زمینه برای رعایت عدالت در انتخابات فدراسیون فوتبال بود و نکاتی ازجمله سلامت انتخابات و نقاط قوت و ضعف‌ فدراسیون‌های قبلی و عدم استفاده از کارشناسان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه عزیزالله محمدی درباره عملکرد فدراسیون درباره انتخابات توضیحاتی ارائه داد و ایرادات وارد بر ساختار انتخابات و دخالت سازمان تربیت بررسی شد؛ ضمن آنکه کارشناسان تقاضا داشتند با توجه به سرنوشت‌سازی انتخابات برای چهار سال آینده فوتبال کشور٬ فرصتی از سوی وزارت ورزش به منظور ثبت‌نام افراد خبره و کارشناس دیگری برای حضور در انتخابات فراهم شود.

دهقانی اعلام کرد: من به دوستان قول دادم در زمان باقیمانده تا پایان عمر مجلس هشتم٬ برخی مسائل این حوزه را پیگیری کنم ضمن آنکه فراکسیون ورزش با وسواس بیشتری در انتخابات نظارت خواهد کرد٬ بدون آنکه از نامزد خاصی حمایت کند.

وی ادامه داد: مجلس در حال تدوین برخی قوانین همچون خصوصی‌سازی باشگاهها و نظام جامع باشگاه‌داری است تا با تصویب نمایندگان٬ دست دولتها را از عرصه اداره ورزش کوتاه و شرایط بهتری را برای وزرای این وزارتخانه آماده کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به برخی نگرانی‌ها پیرامون نفوذ دولت در انتخابات فدراسیون فوتبال بیان کرد: برخی اعتقاد دارند دولت به دلیل هزینه‌هایی که صرف انتخابات می‌کند٬ حق دخالت در آن را دارد در حالی‌که ما چنین نگاهی را نمی‌پسندیم و معتقدیم دولت تنها باید به صورت کلان برنامه‌ریزی کند و با فراهم‌سازی زمینه برای برگزاری انتخابات سالم٬ از تاثیرگذاری بر نتایج خودداری کند.

به گفته دهقانی کمیته تربیت بدنی و ورزش مجلس از کارشناسان فوتبال٬ کاندیداهای پست ریاست فدراسیون فوتبال و تعدادی از کاندیداهای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال دعوت به عمل آورده بود.

نادر محمدخانی٬ شاهرخ شهنازی٬‌ حسین عسگری٬ سردار جعفری٬ عبدالرحمن شاه حسینی٬‌ مجید حسینی کنگانی٬ عبدالحمید رمضانی٬ نادر فریاد شیران٬ حجت الاسلام علیپور٬ مهدی احمد پور٬ عزیزالله محمدی٬ یونس قربانی٬ مهندس سعید فائقی٬ صادق درودگر٬ رضا غیاثی٬ مهدی دادرس٬ کاظم اولیایی٬ سعید ناصری٬ بیژن ذوالفقارنسب٬ مجید کوهستانی٬ منوچهر صالحی٬ محمد مایلی کهن٬ حسین شمس٬ محمدرضا نظری پور٬ یعقوب حاصلی٬ علیرضا شیرازی٬ علیرضا حاج بیگی٬ رحیم امیدی٬ فرهادغیابی٬ حبیب الله بهرامی در این جلسه حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet