روز مجلس
1390/11/30 16:01:08
سرویس بین الملل
فلاحت پیشه درباره آزمایش موشک اتمی رژیم صهیونیستی:

صهیونیست‌ها از حرکت ناو صلح آمیز ایرانی هراس دارند

رئیس کمیته سیاست خارجی مجلس هشتم، گفت: به همان میزان که مانور حفاظتی و دوستی ناوگروه هجدهم ایران منجر به کشیدن آستر صلح و دوستی روی منطقه می‌شود، آزمایش کلاهک هسته‌ای رژیم صهیونیستی منجر به وحشت در منطقه است.
صهیونیست‌ها از حرکت ناو صلح آمیز ایرانی هراس دارند رئیس کمیته سیاست خارجی مجلس هشتم، گفت: به همان میزان که مانور حفاظتی و دوستی ناوگروه هجدهم ایران منجر به کشیدن آستر صلح و دوستی روی منطقه می‌شود، آزمایش کلاهک هسته‌ای رژیم صهیونیستی منجر به وحشت در منطقه است. https://cdn.icana.ir/d/019/4126.jpg صهیونیست‌ها,از,حرکت,ناو,صلح,آمیز,ایرانی,هراس,دارند Icana

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، گفت: ایران باید مراقب باشد وارد مسابقه تسلیحاتی با رژیم صهیونیستی نشود.

ناو گروه هجدهم ایران، تجربه‌ای از 18 ماموریت صلح آمیز

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب، دالاهو، کرندغرب،‌ حمیل و گهوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پهلو گرفتن ناو ایرانی در سوریه، افزود: هجدهمین ناو گروه ایرانی که به سوی سوریه رفته، صاحب تجربه‌ای از صلح و دوستی در18ماموریتی است، که داشته است.

وی، با بیان اینکه این ناو ایرانی علاوه بر آب‌های داخلی سعی داشته در آب‌های بین‌المللی، حفاظت‌های لازم را در قالب کنوانسیون بین‌المللی از همه کشتی‌های خارجی داشته باشد، گفت: پهلو گرفتن ناو ایرانی در بندری در سوریه، جزء سلسله وظایفی است که ایرانی‌ها برای امنیت دوسوم مناطق استراتژیک حوزه نفتی خلیج‌فارس برعهده دارند.

فلاحت‌پیشه با اشاره به آزمایش کلاهک اتمی از سوی رژیم صهیونیستی، با بیان اینکه در مقابل حرکت صلح آمیز ناو ایرانی،  برنامه تسلیحاتی رژیم صهیونیستی با هدف کلان دنبال می شود، گفت: بمب هسته‌ای اسرائیل برنامه‌ای است که کل منطقه را به خطر می‌اندازد، یعنی به همان میزان که مانور حفاظتی و صلح و دوستی ناوگروه جمهوری اسلامی ایران منجر به کشیدن آستر صلح و دوستی روی منطقه می‌شود به همان میزان اقدامات رژیم صهیونیستی منجر به رعب در منطقه و نفرت از این رژیم می‌شود.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم، اضافه کرد: به همین دلیل  امروز می توان به راحتی افکار عمومی اروپا و آمریکا  را به طور جدی علیه اسرائیل به کار گرفت که این رژیم وارد مرحله خطرناکی در تهدید بشریت و کشورها می‌شود.

ایران، توان مقابله با مسابقه تسلیحاتی وحشی رژیم صهیونیستی را دارد

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم، ادامه داد: در این شرایط، چیزی که به تدریج در دنیای اسلام جای خود را به خوبی باز خواهد کرد این است که جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که توان مقابله با مسابقه وحشی تسلیحاتی رژیم صهیونیستی را داراست.

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس هشتم، ادامه داد: چیزی که در تحولات خاورمیانه امروز اصل و محور است، تحولات نرم و نه تحولات سخت است، بیداری اسلامی تحول نرمی است که با حضور نهضت‌های رهایی‌بخش اسلامگرای منطقه در حال شکل‌گیری است و صهیونیستها سعی می‌کنند با نظامی کردن خاورمیانه این تحولات نرم را تغییر دهند.

فلاحت پیشه ادامه داد: مرگ جدی بازیگران آشوب‌سازمنطقه یعنی رژیم صهیونیستی زمانی فرا خواهد رسید که خواست اصلی مردم در تغییر حکومت‌ها و نظام‌های سیاسی شکل گیرد و تعیین‌کننده شود، شبیه اقداماتی که در مصر و تونس اتفاق افتاد، بنابراین ترس اسرائیل از دموکراسی در منطقه بیش از ترسی است که از سلاح و اسلحه دارد.

رئیس کمیته سیاست خارجی مجلس هشتم، با بیان اینکه رژیم صهیونیستی سیاست استیلای نظامی درمنطقه را دنبال می‌کند، تاکید کرد: بهانه روز رژیم صهیونیستی موضوع جمهوری اسلامی است در حالی که اگر نظر مردم منطقه را بسنجیم حضور ناو جمهوری اسلامی ایران در آبهای بین‌المللی به عنوان اولین حضور ناو یک کشور اسلامی افتخار آمیز است.

دو ناو گروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی که وارد دریای مدیترانه شده بود روز گذشته در یکی از بنادر سوریه پهلو گرفت.

 این دو کشتی که یکی ناوشکن و دیگری کشتی تدارکات است، در نظر دارد طبق توافقنامه میان سوریه و ایران، به نیروی دریایی سوریه آموزش‌های لازم را ارائه دهد.

هم زمان رژیم صهیونیستی که با دهن کجی به قوانین جهانی، معاهده منع اشاعه اتمی را امضا نکرده و بازرسان آژانس را نیز نمی پذیرد،  امروز آزمایش اتمی جدیدی را انجام داده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet