هدر اصلی
1390/11/30 17:28:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حداد عادل:

کاندیداها در مسیر تبلیغات انتخاباتی براساس صداقت حرکت کنند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه که کاندیداها باید در مسیر تبلیغات انتخاباتی براساس اصول اخلاقی و صداقت حرکت کنند، تصریح کرد: طرح وعده های دروغین مثل دادن شغل و مقام به دیگران از سوی نمایندگان مجلس نهم، مساله ای دور از اخلاق است.
کاندیداها در مسیر تبلیغات انتخاباتی براساس صداقت حرکت کنند رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه که کاندیداها باید در مسیر تبلیغات انتخاباتی براساس اصول اخلاقی و صداقت حرکت کنند، تصریح کرد: طرح وعده های دروغین مثل دادن شغل و مقام به دیگران از سوی نمایندگان مجلس نهم، مساله ای دور از اخلاق است. https://cdn.icana.ir/d/019/3650.jpg کاندیداها,در,مسیر,تبلیغات,انتخاباتی,براساس,صداقت,حرکت,کنند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛غلامعلی حداد عادل  با اشاره به نزدیک شدن به ایام تبلیغات انتخابات کاندیداهای مجلس نهم ،به باشگاه خبرنگاران گفت:کاندیداها باید به اصول حاکم بر اخلاق اجتماعی، فرهنگی و سیاسی کشور توجه کنند و در تبلیغات انتخاباتی ملزم به رعایت اخلاق باشند.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد:برخی کاندیداها تبلیغات زودهنگام انتخاباتی خود را آغاز کرده اند و این درحالی است که متاسفانه شاهد طرح شعارهای غیرمتعارف از سوی آنها هستیم.
حداد عادل که پیش از مجلس نهم تجربه نمایندگی در ادوار گذشته مجلس را داشته است، با بیان اینکه طرح شعارهای تبلیغاتی بایستی براساس واقعیت دنبال شود، تصریح کرد: نمایندگانی که قصد دارند با طرح شعارهای دروغین و پوشالی خود را به مجلس برسانند، نمی توانند در آینده مدافع حقوقی مردمی باشند که به آنها رای داده اند.
وی افزود: متاسفانه شنیده شده که برخی کاندیداها با وعده های مالی مردم را به سمت خود جلب می کنند و این در حالی است که چنین شیوه های تبلیغاتی بر گرفته از فرهنگ غلط غرب است.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ادامه داد: تبلیغات باید مبتنی بر قواعد حقیقی دنبال شود، برخی کاندیداها از مجلس تصور دیگری به مردم می دهند و باور آنها این است که اگر وارد مجلس شوند، مدینه فاضله به دست آنها احیا می شود.
حداد عادل در پاسخ به این سوال که چرا برخی کاندیداها در تبلیغات خود قول دادن پست و مقام به مردم می دهند، اظهار داشت: این شیوه تبلیغاتی هم شیوه ای بسیار غلط است که متاسفانه در دوره های مختلف مجلس تکرار شده و در این دوره بیشتر به چشم می آید و این در حالی است که نمایندگان در این حد نیستند که برای همه افراد شغل تعیین کنند.
وی تاکید کرد: مردم بصیرت و آگاهی بیسیاری دارند و امروز با این عوام فریبی ها، به نماینده ای رای نمی دهند.
این نماینده مجلس در مورد ترویج فضاهای تخریب علیه دیر کاندیداها هم این چنین گفت: کاندیداها حق ندارند شخصیت حقیقی یکدیگر را خدشه دار کنند، بلکه هر کاندیدا باید عملکرد خود را با برنامه مدون ارایه کند.
وی تصریح کرد: تخریب کردن دیگران در جامعه رهاوردی جز بدبینی بی اعتمادی و ترویج تهمت و افترا ندارد.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس خاطرنشان کرد:مردم باید توجه داشته باشند که وعده هایی که امروز از سوی برخی کاندیداها مطرح می شود وعده های انتخاباتی هستند در جهت جذب آرا بیشتر که در آینده محقق نخواهد شد./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet