هدر اصلی
1390/12/01 13:36:11
سرویس اجتماعی
حیدری دستنایی:

بودجه نهضت سوادآموزی در سال 91 افزایش یافته است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به بودجه نهضت سوادآموزی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال ۹۱، گفت: بودجه این بخش‌ها افزایش خوبی یافته است و آموزش و پرورش بیش از ۹ برابر اعتبارات گذشته می‌تواند به این بخش کمک کند.
بودجه نهضت سوادآموزی در سال 91 افزایش یافته است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به بودجه نهضت سوادآموزی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال 91، گفت: بودجه این بخش‌ها افزایش خوبی یافته است و آموزش و پرورش بیش از 9 برابر اعتبارات گذشته می‌تواند به این بخش کمک کند. https://cdn.icana.ir/d/019/4625.jpg بودجه,نهضت,سوادآموزی,در,سال,91,افزایش,یافته,است Icana

نورالله حیدری دستنایی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت در تشریح اعتبارات بخش آموزش درلایحه بودجه سال 91 تصریح کرد: افزایش 23 درصدی در اعتبارات مربوط به بخش آموزش یکی از مزایای این لایحه است که جای تقدیر دارد.

نماینده مردم اردل، کیار و فارسال در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به بحث نوسازی مدارس در بودجه سال گذشته که مرتبط با مکان‌های آموزشی است، اعتباری تخصیص داده نشده بود در حالی که دولت موظف شده بود حدود 4 هزار میلیارد تومان را برای نوسازی مدارس در اختیار آموزش و پرورش قرار دهد.

این نماینده مردم در مجلس هشتم بیان کرد: متاسفانه رقم ناچیزی در سال‌های گذشته نسبت به این موضوع تخصیص داده شده بسیار ناچیز بود و باعث ایجاد مشکلاتی شد.

وی افزود: علاوه بر بودجه 23 درصدی سال آینده، مطالبات فراوان از وزارت آموزش و پرورش را به نوعی برطرف خواهد کرد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به بودجه نهضت سوادآموزی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سال 91، یادآور شد: بودجه این بخش‌ها نیز افزایش خوبی یافته است و آموزش و پرورش بیش از 9 برابر اعتبارات گذشته می‌تواند به این بخش کمک کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet