هدر اصلی
1390/12/01 13:56:40
سرویس سیاسی
کمیته سلامت پارلمان مصر؛

«حسنی مبارک» به زندان مرکزی قاهره منتقل می‌شود

کمیته سلامت پارلمان مصر از تصمیم نهایی اعضای این کمیته برای انتقال «حسنی مبارک» طی هفته جاری به بیمارستان زندان مرکزی «طره» خبر داد.
«حسنی مبارک» به زندان مرکزی قاهره منتقل می‌شود کمیته سلامت پارلمان مصر از تصمیم نهایی اعضای این کمیته برای انتقال «حسنی مبارک» طی هفته جاری به بیمارستان زندان مرکزی «طره» خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/16300.jpg «حسنی,مبارک»,به,زندان,مرکزی,قاهره,منتقل,می‌شود Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از العربیه، اعضای کمیته سلامت مجلس نمایندگان مصر با بررسی گزارش تدوین شده در این کمیته در نهایت تصمیم گرفتند رئیس‌جمهور مخلوع این کشور را طی هفته جاری از بیمارستان خصوصی «العالم» به بیمارستان زندان مرکزی «طره» منتقل کند.
وزیر کشور مصر در ماه ژانویه گذشته انتقال حسنی مبارک به بیمارستان زندان مرکزی این کشور را صادر و خواستار آن شد که دیگر زندانیان رژیم سابق نیز در پنج زندان مختلف پراکنده شوند.

کمیته سلامت پارلمان مصر از آماده بودن بیمارستان زندان مرکزی «طره» برای انتقال «حسنی مبارک» رئس جمهور سابق مصر به آن خبر داد.
بسیاری از قدرت‌های سیاسی مصر و فعالان با انتقاد از درمان ترجیحی در نظر گرفته شده برای «حسنی مبارک» رئیس‌جمهور سابق این کشور از زمان سقوط حکومت وی، از وزیرکشور و دادگستری مصر خواستند با مبارک همانند یک زندانی رفتار شود و وی از بیمارستان خصوصی به زندان مرکزی منتقل شود.
مبارک هم‌اکنون در بیمارستان بین‌المللی «العالم» قاهره، یکی از گران‌ترین بیمارستان‌های مصر تحت درمان قرار دارد.
رئیس‌جمهور سابق مصر هم‌اکنون جلسات دادگاه به اتهام فساد مالی و صدور دستور کشتار انقلابیون را سپری می‌کند.
مبارک متهم است در زمان انقلاب مردمی این کشور طی ۱۸ روز فرمان کشتار معترضان را صادر کرد که منجر به کشتار بیش از هزاران نفر از غیرنظامیان شد./
پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet