هدر اصلی
1390/12/01 15:33:28
سرویس سیاسی
غفوری فرد در واکنش به فرافکنی روزنامه ایران درباره پرونده فساد بزرگ اقتصادی مطرح کرد:

ادبیات روزنامه دولت ضدانقلابی است/روزنامه ایران دادگاهی شود

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم، با بیان اینکه واکنش روزنامه دولت به دادگاه پرونده تخلف مالی بزرگ بر جرم‌های دولت افزود،گفت: باید علیه ادبیات ضد انقلابی روزنامه دولت صدر صد شکایت شود و پرونده این روزنامه به دادگاه رود.
ادبیات روزنامه دولت ضدانقلابی است/روزنامه ایران دادگاهی شود عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم، با بیان اینکه واکنش روزنامه دولت به دادگاه پرونده تخلف مالی بزرگ بر جرم‌های دولت افزود،گفت: باید علیه ادبیات ضد انقلابی روزنامه دولت صدر صد شکایت شود و پرونده این روزنامه به دادگاه رود. https://cdn.icana.ir/d/019/7932.jpg ادبیات,روزنامه,دولت,ضدانقلابی,است/روزنامه,ایران,دادگاهی,شود Icana

حسن غفوری فرد در گفت‌و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، واکنش روزنامه دولت به دادگاه پرونده تخلف مالی بزرگ را که تحت عنوان فریادهایی برای فراری دادن متهمان اصلی، منتشر شده است را فرار رو به جلوی دولت عنوان کرد و گفت: این عادت دولت است که هر گاه مجلس در تعطیلی به سر می برد، با مبرا کردن خود ازهر تخلف و اشتباهی سایر نهادهای حکومتی را مسئول اشتباهات بزرگ خود می داند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بخشی از این مقاله که در آن حمایت مجلس از خاوری درج شده است، افزود: آقای خاوری عضو دولت بوده یا مجلس، آیا وی از دولت حکم گرفته  یا از مجلس؟

خاوری محصول دولت بود

وی، ادامه داد: ادعای حمایت170 نفر از نمایندگان مجلس از خاوری هم تعجب آور است، خود من نه کسی را به اسم خاوری می شناختم و نه دیده بودم، خاوری محصول دولت بود.

این نماینده اصولگرای مجلس هشتم، ادامه داد: به نظر می رسد که هر وقت امکان واکنش و پاسخگویی به موقع به ادعاهای دولت نیست این مواضع بیان می شود و تهمت به قوه مقننه دستگاه‌های امنیتی و قضایی از سوی دولت مسئول زده می شود.

این مقاله بر جرم‌های دولت افزود

غفوری فرد، با بیان اینکه ادبیات روزنامه دولتی ایران به عنوان ارگان دولت،  در حد یک روزنامه ضد انقلاب است که می تواند مورد سوء استفاده رسانه‌های ضد انقلاب قرار بگیرد، تصریح کرد: این مقاله بر جرم‌های دولت افزود.

وی، با تاکید بر اینکه هم قوه قضائیه و هم مجلس علیه مقاله امروز دولت شکایت خواهند کرد،اظهارکرد: چگونه بدون هیچ سندی، همه تخلف دولت به دستگاه امنیتی و قضایی منتسب می‌شود؟  بنابراین باید بخاطر اتهامی که به دستگاه‌های مهم کشور زده شده است، طرح شکایت شود.

پرونده روزنامه ایران باید به دادگاه برود

 عضو کمیسیون انرژی مجلس هشتم، درباره اینکه آیا با درج چنین مطلبی درارگان دولتی ، این روزنامه نیازمند تذکر و اخطار  نیست؟ گفت: بالاتر از تذکر به این روزنامه بعد از شروع مجلس حتمأ پرونده روزنامه ایران به دادگاه برود و همه نهادها از این مقاله شکایت کنند، باید علیه ادبیات ضد انقلابی روزنامه دولت  صدر صد شکایت شود./

 

«فریادهایی برای فراری دادن متهمان اصلی» عنوان گزارشی است که ارگان دولت منتشر شده است.

 

در بخشی از این گزارش بدون اینکه مستندی ارائه شود اتهامی علیه دو نهاد مهم نظام اقامه می شود و دستگاه‌ قضایی و امنیتی مورد سئوال قرار می گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet