خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1390/12/02 09:59:13
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ناصری:

صرف هزینه‌های گزاف،انتخاب را به سمت غیرسالم بودن پیش می‌برد

یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، با بیان این که تبلیغات به صورت غیر مستقیم برای شور و شوق انتخابات لازم است،اظهار داشت: تبلیغات سالم بر میزان مشارکت مردم می‌تواند موثر باشد.
صرف هزینه‌های گزاف،انتخاب را به سمت غیرسالم بودن پیش می‌برد یک عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، با بیان این که تبلیغات به صورت غیر مستقیم برای شور و شوق انتخابات لازم است،اظهار داشت: تبلیغات سالم بر میزان مشارکت مردم می‌تواند موثر باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/491.jpg صرف,هزینه‌های,گزاف،انتخاب,را,به,سمت,غیرسالم,بودن,پیش,می‌برد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عبد‌الحسین ناصری به ایسنا گفت:البته باید درنظر داشت هزینه‌های گزاف انتخاباتی، انتخاب را به سمت غیرسالم بودن پیش می‌برد .بنابراین ضروری است از آن جلوگیری شود زیرا افرادی که برای ورود به مجلس هزینه‌های گزافی می‌پردازند، عملا باید در خدمت همان افراد تهیه‌کننده هزینه باشند و نه در خدمت مردم و ملت ایران.

این نماینده اصولگرای مجلس، به تبلیغاتی که می‌تواند ضد تبلیغ به شمار رود، اشاره کرد و افزود: تخریب سایر رقبا از مهم‌ترین مواردی است که می‌تواند نتیجه عکس داشه باشد، چرا که تخریب چهره‌ رقبا نشان دهنده ناتوانی آن اشخاص است و این امر حاکی از آن است که چنین فردی حرف و برنامه‌ای برای آینده کشور و حوزه انتخابیه مربوطه ندارد، و از این رو سعی می‌کند با مخدوش کردن چهره سایر رقبا از این میان به نفع خود بهره‌برداری کند.

ناصری با اشاره به تبلیغات موثر بر میزان حضور و مشارکت مردم،خاطرنشان کرد:تبلیغات سالم می‌تواند نقش بسیار موثر و جدی در نحوه حضور مردم داشته باشد، هم‌چنین اگر تبلیغات با هزینه‌های آنچنانی باشد معمولا تاثیر معکوس برجای می‌گذارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet