هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
الهیان:

مجازات مفسدان اقتصادی حق مردم است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت:از همان آغاز مشخص بود که افراد مقصر در این پرونده ساکت نخواهند نشست و هجمه‌های خود علیه قوه قضاییه را شروع خواهند کرد.
سه‌شنبه 2 اسفند 1390 ساعت 12:01
مجازات مفسدان اقتصادی حق مردم است نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت:از همان آغاز مشخص بود که افراد مقصر در این پرونده ساکت نخواهند نشست و هجمه‌های خود علیه قوه قضاییه را شروع خواهند کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/2130.jpg مجازات,مفسدان,اقتصادی,حق,مردم,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛زهره الهیان با اشاره به مقاله روزنامه ایران علیه دادگاه فساد اقتصادی اخیر،به باشگاه خبرنگاران گفت:این مقاله شبهه حمایت‌های برخی ازعناصر جریان انحرافی را از عاملان فساد بزرگ اقتصادی اخیر تقویت می‌کند.
وی با اشاره به اینکه شاید اعتراض روزنامه ایران به روند دادگاه این پرونده کشف دخالت جریان انحرافی در فساد اقتصادی اخیر است اظهارداشت:دادگاه اخیر در واقع مطالبه مردم و نمایندگان برای برخورد جدی با عاملان فساد بزرگ اخیر بود و از همان آغاز مشخص بود که افراد مقصر در این پرونده ساکت نخواهند نشست و هجمه‌های خود علیه قوه قضاییه را شروع خواهند کرد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه مجازات این مفسدان اقتصادی حق مردم است و برخورد با عاملین این فساد و مجازات این افراد موضوعی نیست که مورد اعتراض رسانه‌ها قرار بگیرد خاطرنشان کرد: رسانه‌ها باید خود را صدای مردم دانسته و از قاطعیتی که قوه قضاییه در این زمینه نشان داده است دفاع کنند.

وی اضافه کرد:هدف جریان انحرافی تخریب دادگاه فساد اقتصادی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000