خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/12/02 17:09:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رئیس کمیته تربیت بدنی مجلس:

انتظار داریم دولت مدیریتی جامع تر در بحث اقتصادی داشته باشد

علیرضا دهقانی گفت:انتظار داریم دولت همان گونه که قانون درمجلس مصوب شد،فاز دوم هدفمندی یارانه ها را اجرایی کند،یعنی در آن مدت زمان معین پرداختی ها؛حمایت از صنایع و کشاورزی و تولید و کارهای زیر بنایی و عمران را به حساب این اقشار بریزد.
انتظار داریم دولت مدیریتی جامع تر در بحث اقتصادی داشته باشد علیرضا دهقانی گفت:انتظار داریم دولت همان گونه که قانون درمجلس مصوب شد،فاز دوم هدفمندی یارانه ها را اجرایی کند،یعنی در آن مدت زمان معین پرداختی ها؛حمایت از صنایع و کشاورزی و تولید و کارهای زیر بنایی و عمران را به حساب این اقشار بریزد. https://cdn.icana.ir/d/019/13737.jpg انتظار,داریم,دولت,مدیریتی,جامع,تر,در,بحث,اقتصادی,داشته,باشد Icana

 

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علیرضا دهقانی عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس به مجلس نیوزگفت:انتظار داریم دولت محترم همان گونه که قانون درمجلس مصوب شد،فاز دوم هدفمندی یارانه ها را  اجرایی کند،یعنی در آن مدت زمان معین پرداختی ها؛حمایت از صنایع و کشاورزی و تولید و کارهای زیر بنایی و عمران را به حساب این اقشار بریزد.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی به قوانین نحوه اجرا شدن هدفمندی اشاره کرد و افزود: قرار شد یک مقدار از درآمد آزاد سازی یارانه دست دولت باشد در بحث های عمرانی و آبادانی کشور استفاده کند و همه قوانین مصوب را با هم اجرایی کنند،نه اینکه یارانه نقدی مردم پرداخت و یارانه سهم تولید و کشاورزی و صنعت داده نشود؛همچنان امیدواریم این کار صورت بگیرد و دولت فاز دوم را قانونمند اجرایی کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با ابراز تاسف از وضعیت اقتصادی حاکم بر کشور گفت: این روزها مرتب با مردم دیدار داریم و به مناطق مختلف سر می زنیم ، واقعا مباحث مالی آنها بسیار ناراحت کننده است. باید فکر اساسی در این باره صورت گیرد ؛مسائل و مشکلات اقتصادی مردم بیداد می کند ؛ یا دوستان بین مردم نیستند  یا نمیخواهند ببینند؛ تا مساله ای هم مطرح می کنیم سریع می گویند اینطور نیست .کاری ندارد به صورت مستقیم و غیر مستقیم بروند بین مردم و ببیند مشکلات این چنینی مردم را آزار می دهد .

وی افزایش یارانه نقدی را نادرست دانست و تصریح کرد:افزایش یارانه نقدی بحث خاصی است که افزایش قیمت اجناس و گوشت و...را همراه خواهد داشت  و تاثیری دراقتصاد مردم ندارد؛ما انتظار داریم دولت مدیریتی جامع تر و کامل تر خصوصا در بحث اقتصادی داشته باشد.

وی در خاتمه افزود:مدیریت دولت کامل و جامع نیست و نباید احساسی وارد شود و باید کاارشناسی تر و منطقی تر وارد شود حیف است کشوری که در بحث نانوتکنولوزی ،علمی و،فناوری و سیاست های خارجی این قدر مقتدرانه کار می کند و عالی حضور داشته در مسائل اقتصادی مردم این قدر آزار ببینند و این تاسف بر انگیز است./

پایان پیام
 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet