هدر اصلی
1390/12/02 13:29:09
سرویس بین الملل
کریمی قدوسی درباره حمله صهیونیست‌ها به نمازگزاران فلسطینی مطرح کرد؛

دیوار اتحاد کشورهای اسلامی مقابل سکوت مجامع بین المللی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم، با بیان اینکه جامعه بین المللی همچنان جانب رژیم صهیونیستی را دارد، گفت: دیوار اتحاد کشورهای اسلامی مقابل سکوت مجامع بین المللی قرار می‌گیرد.
دیوار اتحاد کشورهای اسلامی مقابل سکوت مجامع بین المللی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم، با بیان اینکه جامعه بین المللی همچنان جانب رژیم صهیونیستی را دارد، گفت: دیوار اتحاد کشورهای اسلامی مقابل سکوت مجامع بین المللی قرار می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/9480.jpg دیوار,اتحاد,کشورهای,اسلامی,مقابل,سکوت,مجامع,بین,المللی Icana

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار بین المللی خبرگزاری خانه ملت، درباره هجوم صهیونیست‌ها به نمازگزاران مسجد الاقصی وسکوت مجامع بین المللی، گفت: جامعه بین المللی همچنان جانب رژیم صهیونیستی را دارد.

نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه افراد مؤثری از رژیم صهیونیستی همیشه درهر جنایتی علیه مردم فلسطین حضور دارند، افزود: به همین دلیل است که مجامع بین المللی که در باطن با هدف حمایت از قدرت‌های بزرگ تشکیل شده‌اند، نمی توانند علیه بخشی از بدنه خود موضع گیری داشته باشند.

وی، ادامه داد: هرحادثه‌ای که در مسئله فلسطین اتفاق می‌افتد یا با حمایت مجامع بین المللی از رویکرد صهیونیست‌ها و یا با سکوت این سازمان‌ها به خاموشی می رود و این بهترین ادعا برای اثبات همراهی مجامع بین‌المللی با صهیونیست‌ها است.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم، با بیان اینکه درحادثه حمله به  مسجد الاقصی و سرکوب نمازگزاران شاهد سکوت این مجامع با رویکرد حمایتی از رژیم صهیونیستی بودیم، تصریح کرد: همیشه گفته‌اند سکوت علامت رضا است ما هم باید تأکید کنیم که سکوت مجامع بین المللی به علامت رضایت از سرکوب نمازگزران مشروعیت قضاوت و دخالت آنها را در سایر کشورهای دنیا و سوریه می گیرد.

کریمی قدوسی، اضافه کرد: همراهی چندین باره سازمان‌های بین المللی با اشغالگران قدس نشان می دهد که دیگر نباید منتظر اقدام این سازمان‌ها برای نجات فلسطینی‌ها باشیم. فلسطین باید با حمایت و همدلی کشورهای اسلامی دنیا آزاد شود.

این نماینده اصولگرای مجلس هشتم، با بیان اینکه همزمان با سقوط دیکتاتوری جهانی شاهد سقوط این مجامع نیز خواهیم بود ، اضافه کرد: این مجامع زیرمجموعه دیکتاتورهای منطقه هستند و با یکدیگر رابطه مستقیم دارند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم، با بیان اینکه موضع گیری اخیر وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی نشان داد که انقلاب‌های منطقه به تهدیدی علیه این رژیم تبدیل شده است، گفت: بعد از پیروزی انقلاب وزیر وقت رژیم صهیونیستی عنوان کرد که امواج عظیم انقلاب اسلامی به زودی به منطقه خواهد رسید، امروز اما شاهد هستیم نتانیاهو نیز بر این موضوع تأکید می کند که زلزله عظیمی از انقلاب‌های منطقه رژیم صهیونیستی را مورد تهدید قرار داده است.

وی، افزود: بنابراین بیداری اسلامی منطقه که به تدریج برای رژیم صهیونیستی به یک تهدید بزرگ تبدیل شده ، نهایتاً به نابودی سازمان‌های وابسته به این رژیم منجر خواهد شد.

کریمی قدوسی، تصریح کرد: تشکیل دولت و مجالس اسلامی جای رژیم صهیونیستی را در منطقه تنگ کرده است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم، ادامه داد: دفاع از قدس شریف و مردم فلسطین مسیر مشخص همه ملت‌ها و دولت‌های اسلامی است و به عنوان دیوار بلندی در مقابل سکوت مجامع بین المللی از جنایات رژیم صهیونیستی است.

سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان با محکوم کردن اقدام نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی در هجوم به مسجدالاقصی و سرکوب نمازگزاران ، ملتهای مسلمان و دولتهای اسلامی را به همبستگی بیش از پیش در جهت دفاع از ملت فلسطین و قدس شریف بعنوان قبله اول مسلمین فراخواند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet