خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/12/02 16:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اکبرنژاد:

وضعیت مالی مردم دراجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها درنظر گرفته شود

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اعتقاد به اینکه در شیوه‌ اجرای بخش‌هایی از قانون هدفمندی یارانه‌ها بهتر است که تجدید‌نظر شود؛بر ضرورت حمایت از بخش‌های تولیدی تاکید کرد.
وضعیت مالی مردم دراجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها درنظر گرفته شود یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اعتقاد به اینکه در شیوه‌ اجرای بخش‌هایی از قانون هدفمندی یارانه‌ها بهتر است که تجدید‌نظر شود؛بر ضرورت حمایت از بخش‌های تولیدی تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/13970.jpg وضعیت,مالی,مردم,دراجرای,قانون,هدفمندی,یارانه‌ها,درنظر,گرفته,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛شکوراکبرنژاد با بیان اینکه احتمالا اوایل سال آینده فازدوم قانون هدفمندی یارانه‌ها اجرایی می‌شود،به ایسنا گفت:باید اوضاع اقتصادی و وضعیت مالی مردم دراجرای این بخش کاملا درنظر گرفته شود.

وی درباره‌ احتمال انصراف برخی افراد ازدریافت نقدی یارانه‌ها اظهارکرد:البته شاید صحیح نباشد که برخی افراد بخواهند از دریافت یارانه‌ها انصراف دهند لذا بهتر است که قانونی در این زمینه وضع شود.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر ضرورت حمایت‌ از از تولید و صنعت در اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها گفت:شیوه اجرا شاید دربخش‌هایی احتیاج به اصلاح داشته باشد و پول‌ها باید در جاهایی که ضرورت دارد هزینه شود.

اکبرنژاد،آزادسازی قیمت‌های حامل‌های انرژی را کار خوبی عنوان کرد و افزود:‌البته نوع اجرا در این بخش نیز می تواند اصلاح شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet