شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دوگانی آغچغلو مطرح کرد:

افزایش اعتبارات عمرانی آموزش وپرورش

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون‌ آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به افزایش اعتبارات عمرانی آموزش وپرورش، گفت: با افزایش اعتبار این وزارتخانه می‌تواند در سال 91 برای احداث واحد‌های آموزشی جدید، تخریب و بازسازی فضاهای آموزشی فرسوده به ویژه در مناطق محروم و روستاها یک حرکت جهشی انجام دهد.
سه‌شنبه 2 اسفند 1390 ساعت 16:02
افزایش اعتبارات عمرانی آموزش وپرورش عضو کمیسیون‌ آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به افزایش اعتبارات عمرانی آموزش وپرورش، گفت: با افزایش اعتبار این وزارتخانه می‌تواند در سال 91 برای احداث واحد‌های آموزشی جدید، تخریب و بازسازی فضاهای آموزشی فرسوده به ویژه در مناطق محروم و روستاها یک حرکت جهشی انجام دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/15460.jpg افزایش,اعتبارات,عمرانی,آموزش,وپرورش Icana

محمد حسن دوگانی آغچغلو در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به بررسی بودجه سال 91 وزارت آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش و تحقیقات تصریح کرد: بر اساس جمع‌بندی این کمیسیون باید اعتبارات عمرانی آموزش و پرورش افزایش یابد.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با افزایش اعتبار وزارت آموزش و پرورش می‌تواند در سال 91 برای احداث واحد‌های آموزشی جدید، تخریب و بازسازی فضاهای آموزشی فرسوده به ویژه در مناطق محروم و روستاها و نیز مقاوم‌سازی ساختمان‌های آموزشی یک حرکت جهشی انجام دهد؛ علاوه بر آن، کمک‌های خیرین نیز کنار آموزش و پرورش خواهد بود.

وی در رابطه با میزان افزایش اعتبارات آموزش و پرورش افزود: بر اساس تصمیم کمیسیون تلفیق مجموع اعتبارات جاری و عمرانی وزارت آموزش و پرورش در سال جاری، حدود 15 هزار میلیارد تومان مصوب شده بود که یک هزار و 120 میلیارد تومان از آن به بخش عمران شامل احداث فضاهای آموزشی جدید و تخریب و بازسازی یا مقاوم‌سازی فضاهای فرسوده اختصاص داشت.

این نماینده مردم در مجلس هشتم بیان کرد: قطعا در بودجه سال اینده نیز این روند ادامه پیدا خواهد کرد.

 دوگانی آغچغلو گفت: همچنین، در داخل اعتبارات جاری نیز مبالغی برای توسعه و تجهیز و تامین امکانات سخت‌افزاری آموزش و پرورش در نظر گرفته خواهد شد.

لایحه بودجه سال 1391 ، داوزدهم  بهمن ماه توسط رئیس‌جمهور به مجلس شورای اسلامی ارائه شد. بودجه سال 1390 آموزش و پرورش حدود 12 هزار میلیارد تومان بود و بر اساس اعلام کارشناسان این بودجه در سال 1391 نیز دستخوش افزایشی خواهد بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000