هدر اصلی
1390/12/02 17:28:49
سرویس اقتصادی
وزیر نفت:

اگر اروپایی‌ها تکلیف خود را مشخص نکنند برای آنها هم تصمیم‌ خواهیم گرفت

رستم قاسمی گفت: ما در کشور خودمان تصمیم می‌گیریم و کشورهای متخاصم را تحریم کرده‌ایم؛ اگر دیگر کشورها نیز تکلیف خود را درباره قراردادهای طولانی مدت صدور نفت مشخص نکنند درباره آنها نیز تصمیم‌گیری خواهد شد.
اگر اروپایی‌ها تکلیف خود را مشخص نکنند برای آنها هم تصمیم‌ خواهیم گرفت رستم قاسمی گفت: ما در کشور خودمان تصمیم می‌گیریم و کشورهای متخاصم را تحریم کرده‌ایم؛ اگر دیگر کشورها نیز تکلیف خود را درباره قراردادهای طولانی مدت صدور نفت مشخص نکنند درباره آنها نیز تصمیم‌گیری خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/8950.jpg اگر,اروپایی‌ها,تکلیف,خود,را,مشخص,نکنند,برای,آنها,هم,تصمیم‌,خواهیم,گرفت Icana

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، رستم قاسمی در مراسم امضای قرارداد میدان گازی فروز B در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اغلب میادین نفت و گاز کشور تعیین تکلیف شده‌اند، افزود: نرخ گاز تحویلی به شرکت مپنا برای اجرای پروژه Gas to wire بعدا تعیین خواهد شد به گونه‌ای که اجرای پروژه فروز B‌ برای مپنا اقتصادی باشد.

وی در پاسخ به پرسشی درباره گام بعدی ایران در مقابله با تحریم نفت اظهار داشت: برای فروش نفت ایران در بازار بین‌المللی هیچ مشکلی وجود ندارد و مشتریان و دوستان خوبی در این بازار داریم.

وزیر نفت تأکید کرد: ما در کشور خودمان تصمیم می‌گیریم و کشورهای متخاصم را تحریم کرده‌ایم؛ اگر دیگر کشورها نیز تکلیف خود را درباره قراردادهای طولانی مدت صدور نفت مشخص نکنند درباره آنها نیز تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی اظهار داشت: درباره اغلب نیروهای پیمانکاری صنعت نفت تصمیم‌گیری شده و بیشتر آنها تا پیش از پایان سال جاری تغییر وضعیت خواهند یافت و آنهایی نیز که شرایط صنعت نفت را احراز نکنند به صورت تعاونی‌های نیروی کار سازماندهی شده و از خدمات آنها استفاده خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet