آغاز هفته وحدت
1390/12/03 11:57:00
سرویس اجتماعی
سلیمی مطرح کرد:

افزایش اعتبار تخریب، بازسازی، نوسازی و مقاوم‌سازی مدارس در بودجه 91

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس توجه به تخریب، بازسازی، نوسازی و مقاوم‌سازی مدارس را یکی از نکات مثبت بودجه سال ۹۱ دانست ، گفت: خوشبختانه شاهد افزایش مناسبی در بودجه پیشنهادی دولت برای بخش‌های آموزشی کشور هستیم.
افزایش اعتبار تخریب، بازسازی، نوسازی و مقاوم‌سازی مدارس در بودجه 91 دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس توجه به تخریب، بازسازی، نوسازی و مقاوم‌سازی مدارس را یکی از نکات مثبت بودجه سال 91 دانست ، گفت: خوشبختانه شاهد افزایش مناسبی در بودجه پیشنهادی دولت برای بخش‌های آموزشی کشور هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/15459.jpg افزایش,اعتبار,تخریب،,بازسازی،,نوسازی,و,مقاوم‌سازی,مدارس,در,بودجه,91 Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اعتبار تخصیص یافته به مراکز آموزشی در سال 91، تصریح کرد:  تاکنون اعضای کمیسیون دورنمایی از بودجه 91 در حوزه آموزشی به دست آورده‌اند و بررسی بودجه آموزشی کشور در جلسات آتی کمیسیون ادامه خواهد یافت.

نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حوزه آموزش در این سه وزارتخانه چه در بخش تملک دارایی یعنی بودجه عمرانی و چه در بخش آموزشی شاهد رشد چشمگیری در سال آینده خواهیم بود، یعنی در اکثر ردیف‌ها نسبت به بودجه 90 درصدهای خوبی از افزایش را خواهیم داشت.

وی توجه به تخریب، بازسازی، نوسازی و مقاوم‌سازی مدارس را یکی از نکات مثبت بودجه سال 91 دانست و افزود: برای این بخش، بودجه بسیار خوبی در نظر گرفته شده است، در بودجه ستادی، آموزش و پرورش و حقوق و مزایای معلولان هم افزایش خوبی مشاهده می‌شود.

به گفته سلیمی، در بخش تملک دارایی دانشگاه‌ها نیز افزایش چشمگیری مشاهده می‌شود.

لایحه بودجه سال 1391 ، داوزدهم  بهمن ماه توسط رئیس‌جمهور به مجلس شورای اسلامی ارائه شد.

بودجه سال 1390 آموزش و پرورش حدود 12 هزار میلیارد تومان بود و بر اساس اعلام کارشناسان این بودجه در سال 1391 نیز دستخوش افزایشی خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet