آغاز هفته وحدت
1390/12/03 10:29:58
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سروری:

نامزدهای حضور درمجلس از تبدیل رقابت به خصومت خودداری کنند

هشدار رئیس کمیته امنیت داخلی مجلس: ایجاد فضای کاذب و امنیتی کردن انتخابات از جمله راهبردهای دشمنان است.
نامزدهای حضور درمجلس از تبدیل رقابت به خصومت خودداری کنند هشدار رئیس کمیته امنیت داخلی مجلس: ایجاد فضای کاذب و امنیتی کردن انتخابات از جمله راهبردهای دشمنان است. https://cdn.icana.ir/d/019/2230.jpg نامزدهای,حضور,درمجلس,از,تبدیل,رقابت,به,خصومت,خودداری,کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛پرویز سروری درباره چالشهای امنیتی که انتخابات مجلس نهم با آنها رو به رو است،به خبرآنلاین گفت:هم اکنون هدف دشمنان درمقابل ایران این است که نقش جمهوریت و مردم سالاری دینی را در ایران مخدوش کرده و از این طریق نقش ایران درانقلاب های مردمی منطقه را کنترل کنند.

نماینده مردم تهران،‌ری، شمیرانات و اسلامشهر درمجلس شورای اسلامی با بیان این که تمام نقشه های دشمنان در راهپیمایی روز 22 بهمن و با حضور گسترده مردم از بین رفت،تصریح کرد:هم اکنون دشمن برای رسیدن به اهداف خود بر انتخابات مجلس نهم متمرکز شده است.

عضو جبهه متحد اصولگرایان با بیان این که دشمنان قصد دارند با سیاسی و امنیتی نشان دادن انتخابات مجلس از حضور حداکثری مردم جلوگیری کنند،گفت:تحریک عوامل داخلی برای ایجاد تنش در کشور،ایجاد فضای کاذب،امنیتی کردن انتخابات از جمله راهبردهای دشمنان برای ضربه زدن به انتخابات مجلس نهم است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشتم افزود:‌دشمنان قصد دارند به بهانه های مختلفی همچون اغتشاش در روز 25 بهمن و حتی سوءاستفاده از یک درگیری داخلی در یکی از شهرستان ها به اهداف خود که حضور حداقلی مردم در انتخابات است برسند.
وی درباره راهکارهای مقابله با اقدام های دشمنان برای ضربه زدن به انتخابات مجلس با بیان این که مدیران عرصه سیاسی در این زمینه نقش بسیار پررنگی را دارند،گفت:نامزدهای حضور درمجلس باید از تخریب و مخدوش کردن عرصه سیاسی کشور خودداری کنند.
سروری ادامه داد:نامزدهای حضور درمجلس باید برای مقابله با اقدام های دشمنان از دامن زدن به تحرک های بی جهت همچون سیاه نمایی کارنامه دولت های مختلف و کنونی،ایجاد رقابت غیرمتعارف و تبدیل رقابت به خصومت خودداری کنند.
این نماینده مجلس گفت:با توجه به این که به انتخابات مجلس نهم نزدیک می شویم مسئولان، نمایندگان مردم در مجلس و اعضای دولت باید از حاشیه سازی دوری کرده و به برگزاری انتخابات با شکوه کمک کنند.
رئیس کمیته امنیت داخلی مجلس با بیان این که رسانه ملی در زمینه مقابله با اقدام های دشمنان می تواند نقش مؤثری را داشته باشد،تأکید کرد: مسئولان وزارت، صنعت، معدن و تجارت نیز می توانند با تثبیت قیمت ها در بازار و جلوگیری از افزایش کاذب قیمت ها به حضور حداکثری مردم در انتخابات و مقابله با دشمنان کمک کنند./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet