روز مجلس
1390/12/03 13:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

باکو از همکاری با موساد متضرر می‌شود

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه آذربایجان از همکاری با سازمان‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل ضرر می‌کند، تأکید کرد که ایران مستندات مساعدت مقامات آذربایجان به عوامل موساد و سیا را در اختیار دارد.
باکو از همکاری با موساد متضرر می‌شود نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه آذربایجان از همکاری با سازمان‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل ضرر می‌کند، تأکید کرد که ایران مستندات مساعدت مقامات آذربایجان به عوامل موساد و سیا را در اختیار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/13559.jpg باکو,از,همکاری,با,موساد,متضرر,می‌شود Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ اسماعیل کوثری نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ادعای مقامات آذربایجانی مبنی بر دستگیری تیم‌های تروریستی وابسته به ایران،به فارس گفت:‌مسئولین آذربایجانی به خصوص مقامات امنیتی این کشور به خوبی می‌دانند که عوامل موساد و سازمان جاسوسی آمریکا (CIA) در آذربایجان پایگاه داشته و فعالیت می‌کنند.

وی در این زمینه افزود: جمهوری اسلامی ایران مدارکی در اختیار دارد که بر اساس آنها مقامات آذربایجان مساعدت‌هایی به عوامل موساد و سیا داشته و این اقدام منجر به ترور دانشمندان هسته‌ای کشورمان به خصوص شهید احمدی‌روشن توسط عوامل این سازمان‌‌ها شده است.

* ایران مستندات مساعدت مقامات آذربایجان به عوامل موساد و سیا را در اختیار دارد 

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: در حال حاضر مقامات آذری چون نمی‌توانند از زیر بار مساعدت‌های خود به سازمان‌های جاسوسی بیگانه فرار کنند، لذا با فرار به جلو اعلام می‌کنند که تیم‌های تروریستی وابسته به ایران را بازداشت کرده‌ایم.

کوثری ادامه داد: ایران از مدت‌ها قبل خبر داشت که موساد و سیا در آذربایجان حضور پیدا کرده و این حضور بی‌معنا نخواهد بود، بلکه حضور عوامل سازمان‌های تروریستی در این کشور برای انجام اقدامات تروریستی است.

* ‌آذربایجان عوامل سازمان‌های جاسوسی بیگانه را از مرزهای ایران دور کند

وی در ادامه این گفت‌وگو خاطرنشان کرد: ‌آذربایجان باید پاسخگوی اقدامات خود بوده و عوامل سازمان‌های جاسوسی بیگانه را از مرزهای جمهوری اسلامی ایران دور کند.

* همکاری آذربایجان با سازمان‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل به ضرر آذری‌هاست

"همکاری آذربایجان با سازمان‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل به ضرر آذری‌هاست و ما به نتایجی دست یافته‌ایم که مقامات آذربایجان باید به آن پاسخگو باشند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه دولت آذربایجان باید عوامل موساد و سیا را از خاک این کشور اخراج کند، گفت:‌ عوامل موساد و سیا باید از مرزهای کشورمان دور شوند چراکه ایران با آذربایجان مشکلی ندارد بلکه ما دو کشور دوست و برادر هستیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet