روز مجلس
1390/12/03 15:46:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
افتخاری:

وعده‌های کاندید‌اها باید قابل تحقق و در توان یک نماینده باشد

یک عضو جبهه متحد اصولگرایان گفت که اقداماتی مثل اسراف در تبلیغات،دادن وعده‌های غیرقابل تحقق و یا تخریب دیگران در انتخابات اثر معکوسی در مشارکت مردم خواهد داشت.
وعده‌های کاندید‌اها باید قابل تحقق و در توان یک نماینده باشد یک عضو جبهه متحد اصولگرایان گفت که اقداماتی مثل اسراف در تبلیغات،دادن وعده‌های غیرقابل تحقق و یا تخریب دیگران در انتخابات اثر معکوسی در مشارکت مردم خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/1432.jpg وعده‌های,کاندید‌اها,باید,قابل,تحقق,و,در,توان,یک,نماینده,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ لاله افتخاری به ایسنا گفت:مردم ما به اندازه کافی بصیرت دارند و حتی اگربی‌سواد هم باشند درخصوص حضور درصحنه‌های سیاسی تجربیات زیادی دارند و لذا نمی‌توان با تبلیغات کاذب آنها را فریب داد.

وی با تاکید بر لزوم پرهیز کاندیداها از تخریب دیگران،افزود: کاندیداها باید به جای تخریب دیگران و یا تخریب اقدامات دولت و مجلس به اثبات توانمندی‌ها و ارائه برنامه‌های خود بپردازند.

نماینده مردم تهران درمجلس شورای اسلامی،لزوم پرهیز از بالابردن مطالبات مردم را مورد اشاره قرار داد و گفت: وعده‌های کاندید‌اها باید قابل تحقق و براساس واقعیت و توان موجود یک نماینده و همچنین توان نظام باشد.

افتخاری با بیان اینکه کاندیداهای انتخابات نباید برای تثبیت خود دستاورد‌های نظام را نادیده بگیرند، خاطر نشان کرد:‌ لازم است کاندیداها، گروه‌گرایی و قبیله گرایی را کنار بگذارند و نگاهی جمعی نسبت به نظام و کشور داشته باشند.

این کاندیدای انتخابات دور نهم مجلس تصریح کرد: نامزد‌های انتخابات باید انتخابات را به عنوان رقابت سالمی ببینند که بعداز آن رفاقت‌ و همکاری بوجود خواهد آمد،نه اینکه آن را عرصه ناسالمی برای حذف رقیب از میدان ببینند.

افتخاری در پایان لزوم پرهیز از تبلیغات گسترده، اسراف، هدردادن منابع و استفاده از امکانات بیت‌المال در تبلیغات انتخاباتی را مورد تاکید قرار داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet