هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پزشکیان:

دانشگاه‌ها میدانی برای مناظرات کاندیداها باشند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو فراکسیون خط امام(ره) مجلس با بیان این‌که فضای تبلیغات باید از یخ بودن خارج شود، گفت: دانشگاه‌ها و مساجد باید میدانی برای مناظرات میان کاندیداها باشند.
چهارشنبه 3 اسفند 1390 ساعت 17:24
دانشگاه‌ها میدانی برای مناظرات کاندیداها باشند عضو فراکسیون خط امام(ره) مجلس با بیان این‌که فضای تبلیغات باید از یخ بودن خارج شود، گفت: دانشگاه‌ها و مساجد باید میدانی برای مناظرات میان کاندیداها باشند. http://cdn.icana.ir/d/019/16154.jpg دانشگاه‌ها,میدانی,برای,مناظرات,کاندیداها,باشند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛مسعود پزشکیان با اشاره به وظیفه صداوسیما در زمینه تبلیغات عادلانه در انتخابات،به ایسنا گفت:صداوسیما اگر بخواهد فرصتی عادلانه ایجاد کند،با توجه به تعداد بالای کاندیداها امری غیرممکن است،اما سران گروه‌ها و احزاب می‌توانند درمناظره‌هایی از مواضع خود دفاع کنند.

وی افزود:دراین میان فقط افراد مستقل هستند که نمی‌توانند با راهی موثر به ارائه نقطه نظرات خود بپردازند.

نماینده مردم تبریز با بیان این‌که هرکدام از رسانه‌ها سلایق و نظرات خاص خود را دارند، اظهار داشت: آنچه نقش رسانه‌ها و صداوسیما را پررنگ می‌کند، شفاف کردن شاخص‌ها، نحوه دسترسی مردم به اطلاعات و انتخابات دقیق و هم‌چنین بیدار کردن مردم برای این‌که بتوانند فرد اصلح را انتخاب کنند، می‌باشد.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر در نظر گرفتن منافع ملی در مناظره‌ها، تصریح کرد: اگر گروهی شاخص‌ها را تعیین کند و پس از آن با ضوابط موجود، افراد به مناظره با یکدیگر بپردازند می‌تواند در شفاف‌سازی دیدگاه‌ها تاثیر زیادی داشته باشد.

پزشکیان خاطرنشان کرد: برگزاری مناظرات و بحث‌های زیاد با توجه به محدودیت‌های صداوسیما، در مساجد، دانشگاه‌ها و سالن‌های موجود بسیار موثر است، چرا که فرصتی در اختیار همگان قرار می‌گیرد تا به پرسش و پاسخ و تبیین مواضع افراد پرداخته شود.

وی هم‌چنین بیان کرد: دستگاه‌های مختلف می‌توانند با در اختیار گذاشتن سالن‌های خود فضایی را برای ابراز عقیده کاندیداها و افراد فراهم کنند تا با هزینه‌ای کمتر بالاترین آگاهی‌سازی صورت گیرد، با این شرط که جناح خاصی با این شرایط به دستگاه‌ها و نهادها نفوذ نکند و فضا برای همگان یکسان باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار