شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فاطمه رهبر:

رسانه ملی به عنوان یک رکن اساسی نقش موثری را در مشارکت مردم ایفا می کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
یک عضو جبهه متحد اصولگرایان ابراز کرد: همه تلاش مسئولان و دستگاه‌های مختلف باید در جهت ایجاد یک انتخابات پرشور با حضور حداکثری مردم باشد تا فضای سالم انتخابات حفظ شود.
چهارشنبه 3 اسفند 1390 ساعت 16:46
رسانه ملی به عنوان یک رکن اساسی نقش موثری را در مشارکت مردم ایفا می کند یک عضو جبهه متحد اصولگرایان ابراز کرد: همه تلاش مسئولان و دستگاه‌های مختلف باید در جهت ایجاد یک انتخابات پرشور با حضور حداکثری مردم باشد تا فضای سالم انتخابات حفظ شود. http://cdn.icana.ir/d/019/3193.jpg رسانه,ملی,به,عنوان,یک,رکن,اساسی,نقش,موثری,را,در,مشارکت,مردم,ایفا,می,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛فاطمه رهبربا تاکید به اینکه طبق قانون تمام آحاد مردم در برابر قانون یکسان هستند،به ایسنا گفت: تبلیغات عادلانه سهمیه‌ای نیست لذا باید همه کاندیداها به یک حد امکان تبلیغ داشته باشند.

وی،رسانه‌های مختلف،شبکه‌های‌اینترنتی،خبرگزاری‌ها،رسانه‌های‌مکتوب،جراید،هفته‌نامه‌ها،روزنامه‌ها و به‌ویژه صدا وسیما را در میزان آگاهی بخشی و مشارکت مردم بسیار موثر دانست و‌درعین حال با اشاره به تاثیرگذاری شبکه‌های استانی در معرفی کاندیداهای حوزه‌های انتخابیه خاطرنشان کرد:شبکه‌های استانی می‌توانند حرف نامزدها را به گوش مردم هر حوزه‌ رسانده و کاندیداها نیز ازاین فرصت هرچند کوتاه به منظور معرفی دیدگاه‌ها و توانمندی‌های خود می‌توانند استفاده کنند و در شهرهای بزرگ نیز کاندیداها در لیست‌هایی قرار گرفته‌اند که بتوانند به معرفی دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود ‌بپردازند.

وی با اشاره به نقش صداوسیما در معرفی کاندیداها و برنامه‌هایشان اظهار داشت:اخیرا صدا و سیما برنامه‌هایی را تدارک دیده که با دعوت از کاندیداها سعی می‌کند درجهت بالا بردن بصیرت عمومی و ارتقای نظر همگان عمل کند.

این نماینده اصولگرای مجلس تاکید کرد:صدا و سیما به‌عنوان رسانه ملی و یک رکن اساسی می‌تواند نقش موثری را برای مشارکت مردم درانتخابات ایفا کند و البته هم‌اکنون اقدامات خوبی را هم در این زمینه آغاز کرده است، درواقع آنچه که در رسانه ملی باید اتفاق افتاد ارائه دیدگاه‌ها و برنامه‌های همه کاندیداها در جهت بالا بردن مشارکت عمومی است.

رهبر خاطرنشان کرد:وظیفه صدا و سیما این است که درجهت ارائه دیدگاه‌ها و نظراتی گام بردارد که البته هم‌راستا با منافع ملی واهداف نظام باشد.

این عضو جبهه متحد اصولگرایان با اشاره به تعداد کثیر کاندیداها،گفت:فکر می‌کنم،با توجه به ازدحام نامزدهای انتخابات،زمان و فرصت هماهنگ برای تبلیغ همگان وجود ندارد.

نماینده مردم تهران درمجلس با اشاره به تاثیر مناظره‌ها در بیان دیدگاه‌های کاندیداها اظهار کرد:آنچه مسلم است این است که هر فردی به‌عنوان یک کاندیدا یا به‌عنوان یک فرد تاثیرگذار درافکار عمومی می‌تواند در برنامه‌ها شرکت کند و مناظره‌ها در بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌ها تاثیر بسزایی دارد.

وی به وظیفه مسوولان و دستگاه‌های اجرایی برای ایجاد فضای مناسب به منظور حضور حداکثری تاکید کرد و گفت: ‌هرانتخاباتی که برگزار می شود طبیعا تمام نظام به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم درگیر آن می‌شود و همه موظفند که در جهت هر چه با شکوه‌تر شدن انتخابات تلاش کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000