شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/12/03 13:08:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
الهیان:

حضور بازرسان آژانس فقط برای مذاکره است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حضور هیاتی از بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی در کشورمان گفت: جمهوری اسلامی مصمم به پیگیری دستاوردهای صلح آمیز انرژی هسته‌ای است.
حضور بازرسان آژانس فقط برای مذاکره است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حضور هیاتی از بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی در کشورمان گفت: جمهوری اسلامی مصمم به پیگیری دستاوردهای صلح آمیز انرژی هسته‌ای است. https://cdn.icana.ir/d/019/2127.jpg حضور,بازرسان,آژانس,فقط,برای,مذاکره,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛زهره الهیان دررابطه با حضورهیاتی ازبازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی در کشورمان ،به ایلنا گفت:جمهوری اسلامی مصمم به پیگیری دستاوردهای صلح آمیز انرژی هسته‌ای است و ازدستیابی به پیشرفت در عرصه‌های علمی عدول نمی‌کند.
وی با تاکید بر اینکه ایران چشم پوشی از حقوق ملت را در هیچ زمینه‌ای نمی‌پذیرد، گفت: دستاوردهای جدید هسته‌ای کشورمان از جمله تولید میله‌های سوخت هسته‌ای موید همین موضوع است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس رونمایی از چند دستاورد هسته‌ای در ایام دهه فجر امسال را نشانه‌ای از سیاست‌های کلان نظام در پیگیری حقوق به حقه خود عنوان کرد و گفت: منشور سازمان ملل متحد و دیگر کنوانسیونهای بین المللی نیز بر حقوق طبیعی ملت‌ها در این رابطه تصریح و تاکید دارد.
وی درخصوص برنامه‌های هیات بازرسان بین المللی در کشورمان نیز گفت: بازرسانی که اخیرا به ایران آمده‌اند به منظور مذاکره و تقویت راههای تعامل و حل دیپلماتیک موضوع هسته‌ای آمده‌اند.

الهیان درپایان با تاکید بر اینکه حضور بازرسان در این دوره فقط برای مذاکره است،گفت:بازدید احتمالی از برخی مکان‌ها شاید در برنامه سازمان انرژی اتمی و وزارت خارجه باشد اما این روند، روند مذاکره است./

پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet