هدر اصلی
1390/12/05 12:34:26
سرویس سیاسی
لاله افتخاری:

شرکت در انتخابات برای مسلمانان یک مسئولیت مهم به شمار می‌رود

رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس هشتم، با پراهمیت خواندن شرکت مردم در انتخابات، حضور حداکثری آنها پای صندوق‌های رأی را یک مسئولیت مهم و حیاتی برای مسلمانان اعلام کرد.
شرکت در انتخابات برای مسلمانان یک مسئولیت مهم به شمار می‌رود رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس هشتم، با پراهمیت خواندن شرکت مردم در انتخابات، حضور حداکثری آنها پای صندوق‌های رأی را یک مسئولیت مهم و حیاتی برای مسلمانان اعلام کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/9053.jpg شرکت,در,انتخابات,برای,مسلمانان,یک,مسئولیت,مهم,به,شمار,می‌رود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، لاله افتخاری در همایش شایسته گزینی حامیان ولایت که روز پنجشنبه - 4اسفند ماه- در حسینیه فاطمیون با حضور اعضای جبهه حامیان ولایت برگزار شد، گفت: ضرورت شرکت در انتخابات بر هیچ فردی پوشیده نیست.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه در دوران کنونی که ما در آن زندگی می کنیم، دوران حساسی به نسبت قبل است، حضور در انتخاباتی مانند انتخابات مجلس نهم بسیار تاریخ ساز و دارای اهمیت خواهد بود.

وی افزود: دو گروه در زمان انتخابات هستند که در دو نوع مختلف در این رویداد سرنوشت ساز می توانند تأثیرگذار باشند.

افتخاری گفت: گروه اول افرادی هستند که سرنوشت انقلاب و وقایع بعدی آن برای آنها مهم و با ارزش است و برای حفظ آن هر کاری انجام می دهند و گروهی که در قالب دشمنانی پنهان و آشکار، پس از ایجاد فتنه 88 به دنبال یافتن نتیجه‌ای از این اتفاقات به سود خود هستند.

عضو فراکسیون زنان مجلس هشتم افزود: آرای مردم و نمایندگانی که آنها به‌عنوان برترین‌ها انتخاب می‌کنند باید بر اساس مبانی قرآنی باشد تا بتوان آن را انتخابی ایده آل و جامع دانست.

وی تصریح کرد: متخصص بودن و متعهد بودن از دو ویژگی بارزی است که یک کاندیدای نمایندگی مجلس باید از  آن برخوردار باشد.

افتخاری گفت: ویژگی تخصص که افراد در بیرون از مجلس کسب می کنند و متعهد بودن هم باید در زمانی که مسئولیت خطیر نمایندگی را قبول می کنند، داشته باشند.

به گفته رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس هشتم، ساده زیستی، مردمی بودن، توجه به فرهنگ انقلابی، رعایت تعهدات اسلامی و عدم وابستگی به منابع قدرت و ثروت از ویژگی های یک نماینده مردم است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet